Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megs. Ivatott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megs. Ivatott egy csaj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Húzta az agyam meg minden, smárolgattunk buliba, és szín józan volt. Hitegetett meg minden, ma meg megd*gadta magát egy olyan csávóval akit tegnap ismert meg.. szerintetek üssem meg mindkettőjüket a gec*be vagy csak a csajt?
2010. jún. 11. 01:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

02:00 fiú vagyok te eszelős vadbarom, azt hol irtam, hogy lány lennél?

???

2010. jún. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Eh nincs a seggem alatt semmi...nem végeztem el a középiskolát...van hátránya a gyereknek.Viszont még pótolhatok, folytathatom mindazt amit félbeszakítottam.Ittvan a pasim aki értünk dolgozik a családjáért..szóval eltartani eltudjuk megnyugodhatsz..
2010. jún. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Jahogy te ilyen ingyenélő csaj vagy...értem. Biztos sok örömötök lehet benne, amúgy tényleg. Van mit ennetek, van hol aludnotok...milyen szép örömök 19 évesen, amikor a gyerek épp kezd felnőni, és a srác élvezi hogy minél több csajt dughat meg és mehet továbbtanulni, a lányok pedig szintén a továbbtanuláson gondolkodnak. Most én vagyok a hülye? Ugyan annyi idős vagyok mint te, de talán az életbe nem akarnék gyereket. Fontosabb az, hogy megteremtsem előbb azt a hátteret, amiben 1 k.urva problémája ne lenne a családomnak.
2010. jún. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
ingyenélő akkor lenne, ha a gyerekkel se foglalkozna és az otthoni munkákkal sem. olyan kicsi gyerekkel nem lehet elmenni dolgozni.
2010. jún. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Nemvagyok ingyenélő...

Az anyának amég pici a gyerek az a dolga hogy otthon legyen vele gondoskodjon róla és nevelje, főzzön-mosson-takarítson ellássa az otthoni munkát...az apának hogy eltartsa a családot.Ha már nagy a gyerek az anya szerepe ugyan az csak bővül azzal hogy dolgozik...

2010. jún. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hiszem hogy a kefélgetek jobbra ballra téma az örömtelibb lenne.De kinek mi jelenti az örömöt.
2010. jún. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Béna voltál.Az ilyen csajokat még aznap haza kell vinni megdugni.Magadat okold a mulyaságért ne nőcit!
2010. jún. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés írója nem megdugni akarta csak, könnyű annak aki ilyen sekélyes :(
2010. jún. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Ucsó előtti vok

Nem vagyok sekélyes,de tény,hogy volt az életemben ilyen időszak is.A hasonló csajok miatt jártam diszkóba,nem a zene,vagy a tánc miatt:).

2010. jún. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva:22éves vagyok...kb 3szor voltam dicoban..na az gáz akkor?

mondjuk jobban dijazok egy házibulit a jol megszokott társaságommal..

..nektek pedig azt mondanám..ne egymást szapuljátok..ha 19évesen gyereket vállaltál az a tedöntésed..más ne oktasson ki e téren..majd érezni fogod késöbb mekkora a baj..

a srácnak annyit..hogy nagy a pofád...valaki majd helyre billent egyszer

2010. jún. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!