Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi elmebeteg csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyi elmebeteg csaj?

Figyelt kérdés

Lány vagyok...

Volt olyan pl, hogy discoban odajött hozzám egy srác, táncoltunk, másnap egy csaj már üzengetett, hogy szálljak le a csávóról, mert az övé, különben megver. Közben kiderült, hogy semmi nincs köztük, csak a csaj ilyen paranoiás.

Aztán volt olyan is, hogy a volt szomszédomat, egy 10 évvel idősebb srácot megcsörgettem, jóban vagyunk, erre a k*rvája (mert nem a barátnője) rámírt iwiw-en, hogy szálljak le róla, különben egyszer mikor megyek haza, nem fogok hazaérni. Mindezt egy csörgetésért. És ismerem a csajt, képes nekemjönni.

De volt olyan, hogy a barátom egyik haverjával én szintén jóban voltam, szoktunk közben beszélgetni, de semmi több, komoly kapcsolatom volt. Aztán egyszer írtam a srácnak, hogy mi újság vele, erre választ a csajától kaptam, hogy hagyjam békén a pasiját, különben megkeseríti az életemet.

Én soha nem tettem és nem is tennék ilyet. Hogy lehetnek egyesek ennyire féltékenyek, hogy ez már paranoiába megy át? Hogy lehet kezelni ezeket? Pszichiáteren kívül.


2010. jún. 8. 16:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom, én is meg vagyok rökönyödve az ilyeneken. :S Hogy viselkedhet így egy lány, sőt egy felnőtt nő. :S
2010. jún. 8. 17:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Az egyik exem tett ilyet, annyira leoltottam hogy majdnem szakítottunk, mert gyűlölöm a bunkó embereket. Pedig nem is tartottam a másik lánnyal a kapcsolatot, csak előtte még majdnem összejöttem vele. Pofátlanság más ismerőseit rágalmazni, és ezt nem is fogom eltűrni.
2010. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!