Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi elmebeteg csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyi elmebeteg csaj?

Figyelt kérdés

Lány vagyok...

Volt olyan pl, hogy discoban odajött hozzám egy srác, táncoltunk, másnap egy csaj már üzengetett, hogy szálljak le a csávóról, mert az övé, különben megver. Közben kiderült, hogy semmi nincs köztük, csak a csaj ilyen paranoiás.

Aztán volt olyan is, hogy a volt szomszédomat, egy 10 évvel idősebb srácot megcsörgettem, jóban vagyunk, erre a k*rvája (mert nem a barátnője) rámírt iwiw-en, hogy szálljak le róla, különben egyszer mikor megyek haza, nem fogok hazaérni. Mindezt egy csörgetésért. És ismerem a csajt, képes nekemjönni.

De volt olyan, hogy a barátom egyik haverjával én szintén jóban voltam, szoktunk közben beszélgetni, de semmi több, komoly kapcsolatom volt. Aztán egyszer írtam a srácnak, hogy mi újság vele, erre választ a csajától kaptam, hogy hagyjam békén a pasiját, különben megkeseríti az életemet.

Én soha nem tettem és nem is tennék ilyet. Hogy lehetnek egyesek ennyire féltékenyek, hogy ez már paranoiába megy át? Hogy lehet kezelni ezeket? Pszichiáteren kívül.


2010. jún. 8. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló esetbe, hagyni kell, ha a srác ekkora gyökér, hogy hagyja, hogy a barátnője helyette irogasson meg csak fenyegessen, akkor nincs is miről beszélnünk.
2010. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Terhesek!
2010. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én csak szeretnék egy ilyen barátnőt aki ennyire vigyáz rám hogy ne veszítsen el de ez már azért túlzás amiket leírtál lehet máskép nem tudnak pasit szerezni maguknak és azért csinálják ezt.
2010. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha tényleg nekemjön vmelyik? Legalább feljelenthetem vagy vmi?
2010. jún. 8. 16:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért kell olyan pasik iránt érdeklődni,hogy mi újság vele akinek van barátnője?!?Attól mert még jóban vagytok attól még nem kell irkálni nekik!Nem érsz rá akkor megkérdezni,mikor összefuttok valahol?Szerintem téged is elkapna a féltékenység ha egy ribi csörgetgetné a pasidat,vagy irkodna neki,hogy mi újság vele!Neked is fura volna,hogy más csajt miért érdekli,hogy mi van vele........!
2010. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De az elsőt kivéve a pasijuk volt, vagy valami olyasmijük. :D Ilyen elmebeteg barátnőt pedig ne akarj, ez már tényleg túlzás, nem is kicsit! Én is szerettem és megbecsültem a pasijaimat, de ilyen soha eszembe se jutott.
2010. jún. 8. 16:44
 7/12 anonim ***** válasza:
verd meg őket te :P most komolyan...ne engedd! az apró-cseprő balhékért meg fölösleges feljelenteni...nem éri meg a fáradtságot
2010. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de tiszta szégyen h pasikért verekedtek...
2010. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok

valóban az, én csak azt javasoltam h védje meg magát

2010. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te is értékes emberek között mozoghatsz :-D
2010. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!