Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan akkor ha én nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor ha én nem a jókislány vagyok hanem a szerető és elveszem azt ami nekem kell mert szeretem? 18/l

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 23:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Undorító dolognak tartom.
2018. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Nincs semmi, kicsit is értelmes férfi bottal nem piszkálna meg téged, szóval kit érdekel.
2018. febr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%

Ezeket a "mire megállapodnál annyian végigmentek rajtad, hogy senkinek sem kellesz" dolgokat úgy mondjátok, mintha egy okos nő nem tudná akár a százas nagyságrendű partnerszámát 4-5-re letagadni.:')


Hülyefhaszok, azt hiszik, ezzel tudnak szűrni...

2018. febr. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Ne kérj, nem kell, vedd el!

Nem segít a szó! Ne kérj, vedd el!

2018. febr. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha neked ez jó.Nem èrzed magad ez miatt szarul.. Úgyis visszakapod majd,aztán majd akkor a kèrdèsedre is megkapod a választ nèlkülünk is!
2018. febr. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Majd rájössz, hogy ebben a játékban az veszít, aki megnyeri a hűtlen disznót, és az nyer, aki megszabadul tőle, és esélye van normális kapcsolatra.
2018. febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Vedd el, aztán ne csodálkozz, ha éppen nagyon éhes leszel és majd más veszi el az asztalodról a kaját. Így működik a karma, ostobenkó 18 éves tyúk.
2018. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
81%

18 évesen könnyű abba az illúzióba élni, hogy bármire is befolyással vagy, amikor a már csak korodból kifolyólag is kelendő vagy.


Nem 18 évesen mutatvány valakit megszerezni, hanem életed végégig megtartani. Az sokkal zűrösebb, rögösebb, és akkor már valóban felmutattál valamit, és nem csak úgy alakult, hogy épp a jobb opció voltál.

2018. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha te sem vársz el többet másoktól, akkor részemről rendben van. Engem az zavar, ha valaki részrehajló saját magával szemben, és azt hiszi, hogy neki szabad, mert ő különleges kis hópehely.


Viszont ne éld bele túlságosan magad ebbe a képbe. Ha 18 évesen komolyan veszed magad, csalódni fogsz. Még többször fogsz nagyokat változni, lehet, hogy ez is lekopik róla. Próbáld nem túlságosan tömjénezni magadat.

2018. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%
Kiscsillag, ha már szerető státuszba kerülsz, akkor a pasas számára is ennyit érsz. Nem fogod tudni elvenni, mert arra már nem voltál elég jó első körben sem, hogy a barátnője legyél.
2018. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!