Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ismerkednétek vele ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek vele ennek tudatában?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel. De nekem valahogy nem fér bele egy kapcsolatba ha valaki barátkozik az exével. Pláne úgy hogy "1 hete szakítottak és azóta barátok." Ti is elengednétek az ilyen férfit/nőt?

2018. febr. 7. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkinek adok esélyt, amíg el nnem játsza azt. Minden szituáció különböző. Persze nem azt jelenti, hogy nem lennék óvatosabb, nem figyelnék jobban, de az esélyt ugyanúgy megkapja.
2018. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy hete az semmi
2018. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hete szakítottak, és már alakulóban van veled? Az szép. Kérdező, én nem venném komolyan.
2018. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korai az még. Kicsit még hagynék neki időt, ha olyan különlegesek vagytok egymásnak, akkor később is jó lesz az.
2018. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, még nincs túl rajta, és nem is lesz egy darabig.
2018. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na itt kezdődik a probléma... "jobban odafigyelnék rá" Ez egy olyan felesleges probléma amit, simán kilehetne küszöbölni. Pláne úgy hogy akivel ismerkedsz csak sajnálatból barátkozik vele... Én nem azt mondom hogy válaszon ki kell neki. Félre ne értsetek, mert úgy gondolom hogy én annyit nem érek hogy valaki ez miatt, dobjon el valakit. De ez már alapból el vesz a kapcsolatokból... A felesleges idegeskedés , figyelés helyett. Jobban figyelhetnétek egymásra stb...Úgy gondolom vannak az életben dolgok. Amiket el kell engedni. Nem feltétlenül másért de legalább magunk miatt.


3. Jól mondod.:) Kár érte, mert nagyon aranyos és nagyon jókat beszélgetünk. De legalább őszinte..:)

2018. febr. 7. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Áhh. Én nem ismerkednék ilyen hozzáállású emberrel.
2018. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hibátlan a 6-os okfejtésed, kérdező. Annyival kiegészíteném, hogy az ilyen közei exek mindig összehasonlítgatásra adnak alapot.
2018. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!