Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre valami jó praktika? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre valami jó praktika? :S

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és végre van egy barátom. Nagyon örülök neki, és nagyon szeretem :) Csak egy bajom van. Picit ducibb vagyok az átlagnál, és még nem vetkőztem le előtte, mert nem vagyok még kibékülve a testemmel...:S Főleg a mellem..áhh :$ Tudnátok vm praktikát esetleg h milyen "ruha" maradhatna rajtam szex közben, amit ő is elfogadna, és izgatónak talál? Kössszi :)
2010. jún. 6. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha ez őt nem zavarja, csak téged?
2010. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szeretkezz vele, amikor már minden gátlásod elmúlt. Amúgy az elsőnek igaza van, a férfiak nem b@szógépek, bármilyen furcsa, érzelmekre is képesek, így ha szeret, el fog fogadni olyannak, amilyen vagy, sőt tetszeni is fogsz neki.

23/F

2010. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom...mindig ezt mondogatja...de mivel elég sokat fogytam így a mellem nagyon megereszkedett...:S és azt tényleg nem akarom neki mutogatni:S
2010. jún. 6. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:

20:11 vagyok.

Akkor ha rá kerülne a sor, vagy már tervezitek, és vagytok olyan viszonyban, hogy mindenről tudtok nyíltan beszélni, akkor vezesd rá, hogy ez neked még probléma. A reakcióján pedig látni fogod, hogy mit kell tenned. Sok sikert nektek :)

2010. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam 2 hónapig a barátommal, az Istennek nem tudta rólam levenni a felsőmet, mert cikinek gondoltam, ahogy összegyűrődik a hasam (kb. 5 kg felesleg van rajtam, de az sajnos a hasamon:S),meg a mellemmel se voltam kibékülve, aztán egyszer sötétbe levetkőztett, aztán utána félhomályba, aztán már világosba is simán meztelenkedek előtte, mert elfogadtam magam, ő is elfogadott, így szeret ahogy vagyok, és ha hiszed, ha nem, azért jár veled mert tetszel neki, és nem azért mert nem tetszel! Próbáld elfogadni magad! Hagyd először teis a polót magadon, aztán próbáljátok sötétbe levetkőztetni egymást,majd félhomályba, hidd el, sikerülni fog, idő kell, de menni fog!:)

19/L

2010. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ohhhh de rendesek vagytok!!! IGAZATOK VAN!!!! :) Köszönöm szépen! :)
2010. jún. 6. 20:55
 7/7 FFDP ***** válasza:
Látja a testalkatodon, hogy miképp nézhetsz ki körül - belül, tudja mire számíthat és úgy szeret ahogy vagy.
2010. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!