Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi kérdezgeti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kérdezgeti, hogy mik a terveim hétvégén, a szabadnapjaimon, akkor érdeklem?

Figyelt kérdés

Ha összefutunk meg szokta kérdezni mit fogok csinálni és kivel. Jelent ez valami?

Mert magamból kiindulva én senkit nem szoktam erről kérdezgetni, pláne, ha nem érdekel, de én nő vagyok. Férfiaknál ez hogy működik? Lehet csak simán érdeklődik? 21/n


2018. jan. 28. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A férfiaknál úgy működik, hogy minden nő potenciális barátnő lehetőség. Tehát, ha kapsz a csalira, akkor elkezd közeledni, aztán eldönti mit is akar pontosan.
2018. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy be akar törni hozzád.
2018. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 😂

Lehet ez is, az is. Velem mindkét eset előfordult már.

2018. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hív el sehova, akkor csak úgy megkérdezi. Üres fecsegés.
2018. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!