Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne vonzodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne vonzodjak ennyire hozzá? Nagyon tetszik egy srac a munka helyemen.19/l

Figyelt kérdés

En ugy gondolom neki nem vagyok szimpatikus meg baratilag se nagyon nyit de arra is gondoltam fel tunt neki hogy nekem tetszik es ezert kerul.

Probalom nem feltunoen nem foglalkozok vele de barmit teszek ugy erzem feltunoen teszem. Mit tehetek hogy ne vonzodjak hozza?

A kisugarzasa ami megfogott.


2018. jan. 26. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert mi a neve? Pripjaty-Csernobil Péter? :)
2018. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Egy cipőben járunk. Ez ellen nem tudsz mit tenni. Mint a mágnes én is úgy vonzódom hozzá.

Próbálom én is elfelejteni, de nem sikerül, ahogy múlik az idő csak egyre jobban kedvelem meg.

Szerencsétlenségemre beleszerettem:( Nem lett volna szabad.


Miért gondolod hogy te nem tetszel neki? Nem biztos... a remény hal meg utoljára.

2018. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán közeledhetnél felé te is. Ha elutasítóan, távolságtartóan viselkedsz vele azt gondolhatja nem jön be neked.
2018. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 1 es meg tudod magyarazni ennek mi ertelme volt?


2. Koszonom valaszod. Te tudod mar hogy tetszel e neki? Miota tetszik neked? A remeny de egyre tavolodik sajnos.

2018. jan. 26. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan ez a helyzet velem is. Én minden egyes nappal csak egyre inkább belészeretek, ő pedig még csak nem is sejti. És nem is sejtheti mert tudom hogy nem érdeklem. Vagyis nem tudom csak azt hiszem.

Te miből gondolod hogy nem tetszel neki? És azt hogy még csak szimpatikus sem vagy neki?

2018. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek már ilyenek, lehet a srác meg titokban azt reméli, hogy oda vagytok érte. Menjetek oda hozzá.

Meg amúgy is hogy kerül téged? Zavart a viselkedése? Mert akkor nem azért kerül, mert nem vagy szimpi, hanem mert zavarban van. Pont hogy tetszel neki!

2018. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen kerül máshoz oda megy beszélgetni hozzám nem és ebből gondolom.
2018. jan. 26. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Ismerős helyzet. Minden nap azon gondolkodom, hogy velem miért nem beszélget(?!) De néha zavart is a közelemben, legalábbis én úgy veszem észre.

Nehéz ez így, az egyszer biztos. Abban sajnos nem tudok segíteni, hogy mit tegyél ez ellen. Ha tudnék akkor én sem lennék ilyen helyzetben. Mondjuk én szeretem szeretni őt még így is. Tudom teljes zavarodottság, de nem tudok mit tenni.

2018. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2. voltam

Ahogy telik az idő egyre kilátástalanabb lesz a helyzetem. Nem vigasztal, de nem is gondoltam, hogy másnak is van ehhez hasonló problémája...

Azt szoktam kívánni hogy legyen végre valakije, akkor talán könnyebben el tudnám engedni.

Majdnem biztos hogy nem tetszem neki. Rá van írva, ahogyan rám szokott nézni, olyan szánakozó tekintettel, mint aki tudja hogy odáig vagyok érte és ő emiatt feszeng és nagy ívben elkerül.

Ez tűnik a leglogikusabbnak sajnos. Ráadásul egy olyan srác aki után tapadnak a jobbnál jobb csajok.

A legtöbb esetbe akkor viselkednek így a férfiak ha nem érdeklődnek a nő iránt. Csak nem akarják konkrétan megmondani, hogy nincs esélyed drágám. Pedig ez lenne a legcélszerűbb. Akkor az ember feladná és kicsit sem reménykedne tovább. Porrá őröl ez a bizonytalanság.

2018. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Azt szoktam kívánni hogy legyen végre valakije, akkor talán könnyebben el tudnám engedni. "


Nem te írtad ki véletlenül ezt a kérdést? 😂


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!