Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennél jobb csajozós duma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél jobb csajozós duma a plázában? 43F

Figyelt kérdés

A célpont egy 40+ szőke volt, aki a 3. emeleten bújkált az éttermi szinten és textelt vagy fél órán keresztül (biztos az új pasijával) hétköznap de 11-kor.


Majdnem ezt mondtam neki: "Helló, nem tudná megmondani mi a Telenor ügyfélszolgálat száma?"


De ezt nehéz folytatni és szexualizálni úgyhogy inkább kssban maradtam...


Ennél valami jobb, ilyen helyzetben?? köszi



2018. jan. 24. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Juuj ez de kínos...gáz duma. Hallod tes, 43 évesen azért tudjunk már megszólítani egy nőt. Vagy most akarod elkezdeni tanulgatni?

"Leszólítás 1.lecke"

2018. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Duna Plázában gondoltad?
2018. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Mar az is eleg ciki, hogy eszerint fel oran at megfigyelted.


Ha megtetszik egy lany, miert nem mesz egyszerüen oda es mondasz barmit, ami spontan eszedbe jut! Kedves, öszinte mosoly:

"Szia, ... vagyok. Iszol velem egy kavet?" Nem hinnem, hogy ennel jobban kellene bonyolitani.


10 evvel fiatalabb vagyok...

2018. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43 évesen komolyan ennyi eszed van? Mit akarsz te már csajozòs dumát..:D Amúgy 40+ nõ az nem csaj hanem tyúk. Nõj fel! Nem 20 éves vagy.
2018. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennél csak jobbak vannak.
2018. jan. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ti odamentek egy egy nőhöz, zaklatni, aki bújkál a pláza egyik leg eldugttabb helyééééén????? Normáááális??????

Én csak azért űltem szembe vele hogy titokban megigyak egy nem a pázában vett sört, és felhívjam a Telenort. Azért figyeltem meg mert pont szemben volt amíg ittam a sört.

Ezt láttam: nem néz ki jól de meg lehetne xxhgz. Nem is néz ki rosszul. Az a tipikus elvállt kategória. Azért nem ment magától értetődően a megszólítás, mert nem nagyon volt belőle sikerélményem. Pl elkezdem gyorsan beszélni, dadogni, és olyan magas lett a hangom úgyhogy nem is lehet érteni amit mondok. Adrenalin színtem +400% és mintha gyomron is vágtak volna. A válasz általában: "Bocs mi van?"

2018. febr. 2. 14:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg ismertem régebbről 2 arcot akinek sok nőjűk volt, egyik se szólította meg őket! Őket szólították meg vagy vigyorogtak rájuk a csajok (ez a haverom hosszú hajú volt és mackó mozgással táncolt).
2018. febr. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!