Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ábrándozok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ábrándozok arról a pasirol akivel nem lehetek együtt?

Figyelt kérdés

1 éve beszélgetek egy pasival, de annyira megkedveletem úgy hogy még nem is találkoztunk.. De miért?

Miért ábrándozok róla? Mindig az van előttem hogy mi egy pár vagyunk, de semmi.. Olyan rossz ez.. Hogyan tudnám őt elfelejteni?


2018. jan. 17. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy év levelezgetés tali nélkül...

No comment.

2018. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

De miért kéne elfelejteni?

Ha még nem találkoztál vele, a beszélgetéseitek alapján olyan illúziót táplálhatsz iránta, amely nem biztos, hogy valós. Ezt csak egyféleképpen tudhatod meg... ;)

2018. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen... De még sose jött össze a találkozo...
2018. jan. 17. 21:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Hasonló velem is történt már.Aztán végre találkoztunk és az ábrándozás elmúlott,volt egy bizonyos negatív taszító benne életben.

Miért nem jött össze eddig a találkozás?

2018. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor, h a p...kulába akarsz egy pár lenni vele, ha egy éve nem tudtok egy talit összehozni?

Én meg is halnék két hónap után, ha nem láthatnám... :)

2018. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Biztos elmúlna ha találkoznék már vele... Lehet ki is abrandulnek... Nem tudtunk találkozni a munkája miatt, mivel kint él külföldön..
2018. jan. 17. 21:38
 7/14 A kérdező kommentje:
De ez így nagyon rossz.... Az ábrándozás jó dolog.. De nálam ez már túlzás.. És már semmi sem veszi el a figyelmem, randizgattam is.. És hogy őszinte legyek a pasi járt a fejemben, nem az akivel együtt voltam.
2018. jan. 17. 21:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Drága csillagom: ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed megy a hegyhez... vagy fordítva. Menj te - kizárólag kisérővel együtt - ki hozzá. Jó buli lesz, meg legalább megtudod kiről ábrándoztál.
2018. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Beszélgess olyannal, aki találkozni is hajlandó, mondjuk velem. A pasit meg tiltsd le a saját érdekedben, ha egy év nem volt elég neki, akkor több se lesz. Elfelejteni nem fogod, de lesz életed.
2018. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zoli780806 ***** válasza:
Azt hittem ez 18+ kategória...
2018. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!