Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kicsit túltolva már ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kicsit túltolva már ez a kismell iránti rajongás?

Figyelt kérdés

Semmi bajom a kismellű nőtársaimmal, meg úgy senkivel sem.


Csak néha már kiábrándító, ahogy itt túltolják a kis mellek iránti rajongást. Mégpedig egyedül amiatt, hogy a nagymellű lányok szidásával, kritizálásával, alázásával kívánják eléri a kellő hatást.


Vékony,de nagymellű lányként nagyon rosszul esik olyanokat olvasni, hogy a legtöbb pasi számára azonnal kuka lenne egy olyan nő, akinek B kosár felett nem úgy áll a melle, mintha szilikon lenne, nagy mellekre csak a perverzek/őskorban visszamaradottak/hímsoviniszták buknak, a kis mell az igazi, milyen ronda már, ha egy nőnek térdig lóg...


Nem igaz, hogy nem lehet úgy bátorítani valakit, hogy nem szidunk közben egy másik csoportot.

Akinek nagy melle van, ugyanúgy nem tehet róla/ellene, mint akinek kicsi. Ettől nem lesz senki jobb vagy rosszabb ember.


Igen, valamennyire C kosár felett mindenkinek lóg, de nem térdig.

Feszes topban, pólóban, simán megtehetném, hogy melltartó nélkül mutatkozzak, hisz úgy áll, mintha nem is lenne természetes (főleg mivel vékony vagyok).

Szóval, le lehetne állni azzal, hogy idegeneket szidunk, csak hogy egy köteg másik idegennek imponáljunk, hátha.


2018. jan. 2. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
Hány privátot kaptál erre? :D
2018. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy eddig egyetlen egy ember értette meg a kérdést...
2018. jan. 2. 20:18
 13/20 anonim ***** válasza:
38%

A probléma az, hogy egyszerűen ezekre a kérdésekre és válaszokra szenzitívebb vagy. Hidd el, pontosan ugyanannyian fikázzák a kis mellett is, mint a nagyokat, csak te nem azt veszed észre, mert az nem rólad szól, nem neked bántó.

Ugyanígy van ez a vékony/telt alakkal, a baba/salátapuncival is. Ami neked érzékeny pont, azt jobban észreveszed, könnyebben felfigyelsz rá.


Szóval tedd túl magad ezen a témán:)

2018. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Engem mondjuk a segg mérete nem nagyon izgat, de egy csajnak nem árt, ha van melle :o
2018. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én nem bántottam senkit..itt mindig azt ugrálják körül akinek a női nemhez vmi köze van, mindegy mi a baja nekik jó úgy is csak legyen.........de, hogy egyidőben mire megy a mocskolással az kérdés
2018. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Akinek a nagy mell tetszik, azzal jöjjön össze. Akinek a kicsi azt keresse.

Kérdezőnek igaza van abban, hogy a mocskolódás megy az életerő mellméretűekkel szemben.

Nem kell leszólni sem azt akinek kicsi sem azt akinek nagy. Az anyatermészet és a genetika. Ez pont olyan tulajdonság amit nem választhat meg az ember. Maximum fogyással annak aki túlsúlyos csökken a mérete. De az más tészta. Ez ilyen. Ki ezt ki azt kap. Ezzel kell együtt élni, vagy kés alá feküdni. Bár abból nem kérnék.

2018. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
Én abszolút megértem amiről írsz! En is nagy mellű vékony vagyok, és az önbizalmam a béka se..e alatt ha itt a gyakorin a kismelles istenítéseket olvasom. Úgy látszuk most ez a divat, így hártunk. 😕 Mellkisebbítő műtétre azért nem megyek.
2018. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%
Nekem közepes méretű a mellem, én is hisztizzek?😁
2018. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Diavolino44 ***** válasza:
20%

Teged sem az eszed miatt szeretnek az tuit.

Szoval a valo eletben zero problemat jelent a tarskereses, de az, hogy a gyiken mit irogatnak az zavar. Gratulalok..

2018. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
30%
Te kamus kis getzy. Ha tényleg vékony, nagymellű nő lennél, kapnál elég pozitív visszajelzést és nem írnád ki ezt a fasságot minden nap.
2018. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!