Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kicsit túltolva már ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kicsit túltolva már ez a kismell iránti rajongás?

Figyelt kérdés

Semmi bajom a kismellű nőtársaimmal, meg úgy senkivel sem.


Csak néha már kiábrándító, ahogy itt túltolják a kis mellek iránti rajongást. Mégpedig egyedül amiatt, hogy a nagymellű lányok szidásával, kritizálásával, alázásával kívánják eléri a kellő hatást.


Vékony,de nagymellű lányként nagyon rosszul esik olyanokat olvasni, hogy a legtöbb pasi számára azonnal kuka lenne egy olyan nő, akinek B kosár felett nem úgy áll a melle, mintha szilikon lenne, nagy mellekre csak a perverzek/őskorban visszamaradottak/hímsoviniszták buknak, a kis mell az igazi, milyen ronda már, ha egy nőnek térdig lóg...


Nem igaz, hogy nem lehet úgy bátorítani valakit, hogy nem szidunk közben egy másik csoportot.

Akinek nagy melle van, ugyanúgy nem tehet róla/ellene, mint akinek kicsi. Ettől nem lesz senki jobb vagy rosszabb ember.


Igen, valamennyire C kosár felett mindenkinek lóg, de nem térdig.

Feszes topban, pólóban, simán megtehetném, hogy melltartó nélkül mutatkozzak, hisz úgy áll, mintha nem is lenne természetes (főleg mivel vékony vagyok).

Szóval, le lehetne állni azzal, hogy idegeneket szidunk, csak hogy egy köteg másik idegennek imponáljunk, hátha.


2018. jan. 2. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a kérdést önfényezés miatt írtad ki vagy valami célod is volt vele? Vagy rég kaptál már privátüzenet-áradatot?
2018. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést azért írtam ki, mert már régóta zavar ez a dolog, és szerintem nem vagyok vele egyedül.

Nem érdekel senkinek semmilyen privátja, aki akar valamit, az ide írjon, azokat úgysem olvasom el.

2018. jan. 2. 19:55
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Mi a bajod, nagy csöcsös asszony?
2018. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Legyen valami örömöd, a melleid okék lennének, az viszont már sok, hogy vékony vagy. Ez lenne a kizáró ok.
2018. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
De túl van tolva. Ugyanúgy, mint a ducik és az átlagos lányok utáni rajongás.
2018. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Neked nem a melleddel van a baj, hanem a fejedben...
2018. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Maradjunk annyiban, hogy minden pasinak más az ideál.
2018. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Te is nagyon jól tudod, hogy közel sem ócsárolják így a nagymellű lányokat, sőt kifejezetten mindkét tábort istenítik.

Meglobogtatod a csalit, hogy megkapd az egotuningot.

2018. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem butaság amit írsz.


Nekem volt kicsi és nagymellű párom is.


Szeretem a vékony, sportos, nem túl magas nőket. Az ilyen alkat lányok pedig általában kis mellűek.

Tehát amikor azt mondom, hogy szeretem a kis melleket, akkor nem arra gondolok, hogy egy 180 centis, 80 kilós nőnek legyenek A kosaras mellei.



Ellenben itt a GYK-n folyton megkapom, hogy csak "nyalni" akarok a kis mellű nőknek. Ennél nagyobb marhaság kevés van. Az ilyen csajok kb a legkeresettebbek, nem szorulnak rá, hogy itt gyűjtsenek önbizalmat.

2018. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
A kulcsmondat, az, amit leírtál, hogy "Nem igaz, hogy nem lehet úgy bátorítani valakit, hogy nem szidunk közben egy másik csoportot.". Ezzel maximálisan egyetértek és ez szerintem is egy végtelenül rossz dolog, ennek ellenére rengeteg helyen olvasni/hallani ilyet...tipikus példa ugye nőknél a mellméret ("a kismell csak a pedofiloknak tetszik", "meleg vagy? férfinek nagy mell kell", ha pedig nagy melled van, akkor az nem jó, mert lelóg a bokádig, "tejeszacskó" stb.), a férfiaknál a farokméret, akkor a testalkatok (tipikus pl. a "csak a kutyák játszanak csontokkal") stb...Én ezt nagyon elítélem, szerintem ez egy nagyon káros dolog. Az embernek eleve nagyon rosszul esik, ha valami miatt beszólnak neki, leszólják, főleg, hogy ha olyan dologról van szó, amiről ő nem tehet és nem tud rajta változtatni. Neked a világ legtermészetesebb dolga az, hogy úgy nézel ki, ahogyan, mert te ilyen vagy, erre valaki közli, hogy "lapos vagy, mint a deszka" vagy "ronda az arcod/orrod/melled/akármi"...ez nagyon sz@rul tud esni, még akkor is, ha idegenekről van szó és nem fontos a véleményük, mert onnantól kezdve ez benned megmarad, hogy valaki ilyet mondott (főleg, ha többen bántanak) és ezt gondolja rólad és ezen kattogsz, hogy "hú, mi van, ha másnak sem tetszek?", "most akkor igaza van-e" és lehetséges, hogy magadnak is bebeszéled, hogy valami baj van veled és ez nagyon sok problémát tud okozni. Az egy borzasztó dolog, ha nem érzed jól magad a testedben és nem tudsz az lenni, aki vagy. Úgyhogy én ettől abszolút elhatárolódom. Nekem például kisebb melleim vannak (azért nem nagyon nagyon picik, de a kicsi kategória) és emiatt jól esik és örülök neki, ha pozitív véleményeket olvasok a kis mellekről, örülök neki, ha mondjuk a párom megdicséri és látom rajta, hogy tetszik neki, ugyanakkor azt nagyon nem szeretem, mikor a nagy melleket fikázzák és ezzel próbálják bizonygatni, hogy nekik márpedig a kisebb tetszik, mert tudom, hogy ellenkező esetben ez nekem is nagyon rosszul esne és rosszul is esik, ha esetleg valaki beszól vagy valami csúnya megjegyzést tesz.
2018. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!