Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azok a férfiak vonzanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a férfiak vonzanak, akik nem "szaladnak" utánam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez más nőnél is így van-e, de sokkal jobban vonzanak (és emiatt jobban is érdeklődöm) azok után a férfiak után, akik nem keresnek állandóan, nem lógnak a nyakamon, nem bókolnak lépten-nyomon, stb. Viszont vannak azok, akik meg úton útfélen kinyilvánítják, mennyire tetszem nekik, flörtölgetnek velem, mindig keresik a társaságomat, sokat érdeklődnek utánam, szeretnének jobban megismerni és ezt ki is mondják. Nekem valahogy ez olyan mintha megfojtanának, míg az első típusban van valami sejtelmesség, megszerezhetetlenség, ami vonz.


Kérlek titeket, ne vonjatok le ebből messzemenő következtetéseket a személyiségemre vonatkozóan (tudom itt ez megy), mert nem ez alapján választok párt természetesen, csak az utóbbi pár évben ezt vettem észre magamon és érdekelne, hogy más is van-e így, illetve miért van ez :D


2017. dec. 27. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sebaj, jól jönnek még az ilyen pasik az életetekbe amikor majd a szürke hétköznapjaitokat élitek a bunkó, rosszfiú gyerekével aki persze egyből lelépett tőletek.

Kár, hogy akkor már késő lesz mert az ilyen férfiak sem teljesen síkidióták.

2017. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jellemző mindkét nemnél. Sajnos rám is igaz , viszont én "nem futok olyan vonat után ami nem vesz fel "mert időpazarlás. Persze kicsit utána rosszul érzem magam , de elmúlik.

Elég igazságtalan dolog , de sajnos abból van elég bőven ebben a világban.

Nem tudom hogy hozzáállással mennyit lehet ezen változtatni , de valamennyit biztos segít ha átgondolod hogy hogy is kellene cselekedned az adott szituációban.

2017. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#9 hudd el, a férfiaknak is akkor kellek a legjobban, ha nehezen vagy egyáltalán nem kaphatnak meg.
2017. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a drámád és nem kérek privátot.
2017. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez emberi tulajdonság. Azt értékeled igazán, amiért megküzdesz és annál jobban értékeled, minél többet kellet érte harcolni.
2017. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Irj 26F
2017. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Valahogy gondoltam, hogy ez a jófiú vs rosszfiú dolog fog kijönni ebből, pedig semmi köze hozzá. Ezek a férfiak, akikről beszélek, távol állnak a rosszfiúktól (nem is érdekelnek egyébként), csak egyszerűen "meg kell küzdeni értük". Ettől függetlenül lehetnek ugyanolyan hűségesek (mert valaki ezt is felhozta), ugyanolyan jófiúk, mint azok, akik szinte bálványoznak...


Egyébként igaza volt annak a válaszolónak, aki szerint van egészséges átmenet, mert nekem is volt egy ilyen kapcsolatom három évig, aminek sajnos nem miattam lett vége. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy azóta csak ezzel a két véglettel találkozom.

2017. dec. 28. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!