Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem hozzám illő párt találni a mai világban?

Figyelt kérdés

Nem párkeresés céljából írom ezt a kérdést, csak kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok, esetleg van-e valaki hasonló helyzetben. Az a problémám, hogy nagyon nem állnak közel hozzám a mai párkapcsolatok, úgy érzem, hogy 100 évvel ezelőtt kellett volna születnem. Nem azt mondom, hogy a mai kapcsolatok rosszabbak, mint régen, ahogy a világ változik, vele együtt az emberek és a kapcsolataik is. Csak egyszerűen én nem vagyok ebbe a világba való és képtelen vagyok olyan dologra kényszeríteni magam, amit nem érzek helyesnek.

Még csak 20 vagyok, de a korosztályomban szinte minden ismerősömnek már volt legalább 1-2 barátja vagy barátnője. Én még csak egy pár éve érzem magam elég érettnek egy párkapcsolathoz, de eddig egy pár találkozó után elutasítottam minden férfit, aki nálam próbálkozott. Nem tehetek róla, de képtelen vagyok egy olyan férfival lenni, aki úgy gondol a párkapcsolatára, hogy "most jól érezzük magunkat, aztán lesz ami lesz", vagy már volt előttem 3-4 barátnője, de még "keresi az igazit". Nem hiszem, hogy létezik a "nagy Ő", egy párkapcsolat sem működik, ha nem hoz érte áldozatokat mindkét fél. Nem érzem úgy, hogy bármiben is különb lennék, mint az illető előző barátnői, mert én sem vagyok tökéletes, és engem is ugyanúgy el fog dobni, ha hibázom. Egy barátom volt eddig, persze mindketten hibáztunk, de én mindig megbocsátottam a neki, mert szerintem ez a lényege egy párkapcsolatnak (nyilván vannak olyan sérelmek, amiket nem könnyű megbocsátani, én kisebb dolgokról beszélek). Én komolyan gondoltam a kapcsolatunkat, vele terveztem a jövőt, elhittem, hogy ő is ugyanilyen komolyan gondolja a dolgot, de képtelen volt megbocsátani a hibáimat, betudta annak a dolgot, hogy nem én vagyok neki az "igazi", emiatt is ért véget a kapcsolatunk. Úgy látom, a legtöbb párkapcsolat ma így működik, együtt vagyunk 2-3 évig, majd valamelyikünk hibázik és képtelenek vagyunk megbocsátani neki. Egyre inkább kétségbe vagyok esve, mert úgy érzem, hogy ma már senki nem szeretne komoly kapcsolatot. Nem tudok olyan férfival lenni, aki mellett folyamatosan görcsölnöm kell, nehogy hibázzak, mert tudom, hogy az első hibám után más nőt fog keresni. Tudom, hogy nem normális a hozzáállásom, de soha nem éreztem helyesnek a mai kapcsolatokat, egyszerűen nem nekem való a dolog. Legfeljebb a vallásos ismerőseimnek vannak olyan kapcsolatai, amilyet én is szeretnék, viszont én nem vagyok vallásos, úgyhogy gondolom esélytelen, hogy egy hívőt érdekeljek. Szerintetek van a mai világban olyan férfi, aki hozzám hasonlóan gondolkodik? Vagy nagyon beteg vagyok és jobb, ha nem is reménykedem?


2017. dec. 21. 20:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, biztos nem fejeztem ki magam elég jól. Nem azt mondtam, hogy 1912-ben szeretnék élni. Arra voltam kíváncsi, hogy manapság lehet-e olyan mentalitással párt találni, ami akkoriban volt jellemző. Nem arra a mentalitásra gondolok, hogy az asszony otthon kussol és kötöget, és szüli sorra a gyerekeket, a férfi meg jól megveri, ha megszólal, hanem arra, hogy egy párkapcsolatban egy életre terveztek, nem csak egy pár éjszakára.
2017. dec. 22. 17:20
 12/12 anonim ***** válasza:

hát kész vagyok tőled..

Persze hogy lehet, szerintem vannak páran.


csak ha leírod hogy a 100 évvel ezelőtti mentalitást keresed akkor az az asszony kussban van mentalitás, meg a félrekefélünk mentalitás de csak a férfinak lehet ezt mentalitás.

így piszok könnyű egész életre tervezni, hogy egész életére egy szolgát akar az asszony meg nem léphet le.


Most, 2017 et írunk, lehetőség van lelépni, hidd el, nincs kevesebb lelépő meg megcsaló nő mint férfi, mindenkinek val lehetősége csereberélni.

Ez hozza azt az előnyt hogy a kapcsolat nem arról szól hogy mindegy milyen trágya hullik a nyakunkban maradunk, hanem arról ha jó együtt maradunk. Ez nehezebb mert nehéz eldönteni mikor kell menni mikor kell maradni.

És a férfiak nem csak párzódni akarnak a nőkkel, de megnézném amint egy férfi 3. randin elmondaná hogy ő hosszútávú hűű de komoly kapcsolatot akar, feleség gyerek blablabla hogyan menekülnének a nők. Szóval ezt hogy úgy mondjam nemcsak a férfiak generálták :)

2017. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!