Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ejtenéd az új barátod, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejtenéd az új barátod, ha túlságosan hasonlítana az exedre?

Figyelt kérdés

Most tűnt fel, eddig eszembe sem jutott egyáltalán. Más színű a haja, más a frizurája, sötétebb a bőre, más a szeme, az arca is szélesebb és szögletesebb, meg szemüveges is a srác.


Most túlvagyunk az első együttléten, hát a megszólalásig hasonlít rá félhomályban, elölről és hátulról is, szemüveg nélkül pedig az arca is. Mikor nekem állt háttal meztelenül, egy pillanatra azt hittem, ha megfordul az exem lesz az.


Most mit csináljak?


Kedvelem ezt a srácot, az ex már 6 éve ex, utána voltak más kapcsolataim is, de tény, hogy eddig csak abba az exbe voltam szerelmes.


2017. dec. 9. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vétett az ex,de ha ez a srác csak külsőre olyan,akkor miért kellene "ejteni"?
2017. dec. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Csak személyiség számít. Ezen gondolkodj picit.
2017. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Együttlét közben néha nekem is beugranak az exeim. Nem tudom, miért.

Szerintem engedd el az exed gondolatát.

2017. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!