Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok a szexről beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a szexről beszélgetni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mármint a hálószobán kívül. Sok pártól hallani, hogy akár társaságban is a szex-szel poénkodnak, üzeneteket küldenek egymásnak ezzel kapcsolatban napközben, esetleg szexi képeket is, stb. Nálunk ilyen egyáltalán nincs. Nekünk csak akkor jön szóba a szex, ha szexelni akarunk, egyébként soha.

Melyik a normális? Nálatok hogy van? Szoktatok a szexről beszélgetni, viccelődni, célozgatni rá napközben?


2017. dec. 8. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, szinte naponta.
2017. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igeen, óránként, célozgatni, meg minden amit le írtál
2017. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze szoktunk. Meg is beszéljük ki mire vágyik. Természetesen nem mások előzt, mert ez ránk tartozik, de szeretünk róla beszélgetni. Így tudjuk meg mit szeretne a másik
2017. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Néha mondok 1-2 kétértelmű dolgot, ennyi
2017. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szex közben mi is megbeszéljük ki mire vágyik, mi esne jól, mihez van kedve. De napközben nem jön szóba a szex.
2017. dec. 8. 23:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Még soha nem beszélgettünk róla.
2017. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csinálnám inkább! 😊
2017. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, napi szinten.
2017. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Társaságban nem, mert illetlen és alpári (szerintünk).


Egyébként kettesben viszont igen, pl. ha előző szexben történik valami érdekes / nem megszokott, akkor én azt fel szoktam hozni, hogy egy jó élmény volt, kibeszéljük párommal.

Ha nagyon kívánom, azt is a tudtára adom, akár a fülébe suttogva, akár üzenetben ha épp nem együtt vagyunk, és ez kölcsönös.

Vagy ha hirtelen párom eszébe jut valami, pl különösen kívánja az egyik pózt, akkor azt is a tudtomra adja.

Képeket nem szoktam küldeni, mert nem szeretem fotózgatni magam.


Azt viszont hogy mi normális és mi nem, nem tudjuk neked megmondani. Ha nektek ez nem "hiányzik" a kapcsolatból, akkor nálatok normális. Ha pedig neked igényed lenne ilyesmire, akkor beszéld meg pároddal.

2017. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Éron91 ***** válasza:
Az a normális ami mindkettőtök számára az. Gondolom azért kérdezed meg mert neked erre lenne igényed. Ha nincs és nem történik ilyen akkor is érdemes megbeszélni a pároddal,de ha neki sincs akkor nálatok ez működik és kész. Az én párommal folyamatosan mocskos üzeneteket képeket mindent váltottunk egymással. Sőt még videót is készített nekem,hogy most "jókisfiú" voltam az elmúlt időszakban ez az ajándékom és ezt meg azt fogok kapni. Kinél mi az ami működik és ki mire vágyik. Ha passzolnak az igények akkor jó,ha az egyik fél többet akar akkor azt meg kell bezsélni a pároddal mert ezen azért lehet dolgozni és ha mások az elvárások akkor kell is,ha szeretitek egymást. Nekem volt olyan barátnőm aki egyáltalán nem kezdeményezett és próbáltam rávezetni leültünk megbeszéltük,de nem volt rá képes. Nem csak emiatt,de részben ezért is mentünk szét. Én igénylem azt hogy egy nő is kimutassa mire vágyik és mikor a szexre gondol velem akkor tudassa velem. Ha szereted a párod és ő is téged és te neked ez hiányzik és erre vágysz szerintem ez nem egy komoly probléma. Nyugodtan mond el mi az ami neked hiányzik és beszéljétek meg hogy mit tehetnél érte hogy ő is így érezze. Lehet csak neked kéne elkezdened és akkor ő is bele tudna rázódni,vagy felajánlhatnál neki a fáradozásaiért egy masszázst vagy ilyesmi. Én a jutalmazós módszerben hiszek. Hajrá ;)
2017. dec. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!