Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megtalálni tinderen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy jó barát ismerőse. Tudom a teljes nevét és hogy hol dolgozik. Azt is,hogy fent van tinderen.

Semmiképpen nem szeretnék ráírni dorekt,csak úgy ,hogy tinderen egymásba botlunk. (Teljesen biztos vagyok benne,hogy ő is jobbra húzna).

Esetleg meg tudom találni valahogy? Van valami keresési funkció?

Vagy muszáj a sorsra bíznom?:(

20N



2017. dec. 4. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Beteszed a lakhelyéhez közel a saját helyedet, a távolságot 1-2 km-re, és addig húzod balra, amíg nem ő jön.
2017. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Állítsd be a korát, mittudomén 28-29ig, a kilómétert úgy, hogy tudod, milyen messze van tőled, és fizess elő tindergoldra. Nyomogasd a villámot kiemelés miatt, aztán látni fogod, ha belájkolt. Ennél többet nem tudsz tenni.


Egyébként piszok dolog ez a tinder. Én is kerestem rajta valakit sokáig, az istenért nem adta volna ki.. másokat meg már vagy 5x feldobott.

2017. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom, h tinderen nincs. Ha tudod h milyen messze lakik tőled, az segítség lehet a távolság beállításánál. Máskülönben addig húzol jobbra/balra embereket, amíg fel nem bukkan. De ez kitudja mikor lesz :/
2017. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kár:( sajnos csak azt tudom,hogy a fővárosban,pontosan nem tudom melyik részén lakik. És a tinder nem engedi hogy pl csak 26 éveseket keressek, legalább 4-5 év között enged csak variálni:/ így akár hónapokig is eltarthat:(((
2017. dec. 4. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek kell plusz köröket futni, nem egyszerűbb simán ráírni, hogy "Te meg én mostan randizunk, oszt ennyi a sztori"? Nem fogsz belehalni, ő meg emiatt nem fog kevesebbnek gondolni. Vagy direkt fel akarsz mászni a toronyba, hogy a hős lovagnak ezer vészen átküzdve magát meg kelljen mentenie?
2017. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen macerás, ahogy írták... legyél oldschool, kérd meg havert hogy hívja meg buliba ahol te is ott vagy!!! :)
2017. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bonyolult a szitu. Az van,hogy a srác főnöke az a barát. Nem szerzném,hogy megtudja...

Szóval bonyolult helyzet

2017. dec. 4. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha sorsra bizod az 50-50% nem biztos hogy be jonn...mondhatod “ ki tudja mi lesz”

De ha megelőződ a sorsod es beveted a női praktikákat, akkor szerintem nagyobb esélyed van, lesz.

Bármilyen névvel regisztrálhat ..... szó ez kilőve. :(

Azt nem értem hogy a Tinderrn írnál neki , személyesen meg nem.

Beszelgess vele és hozd szoba a párkapcsolatot , baratokat, hogy jön a karácsony es egyedül leszel ha nem tol jobbra v ki a tinderen...::))

V mit próbálj meg, ha kitartó vagy ráakad a horogra... mert azt mondtad hogy jó vagy nála. Igaz?

2017. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerjük egymást...
2017. dec. 4. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:

HA tudod a teljes nevét miért nem keresed meg és jelölöd ismerősnek facebookon?


Aztán ha tényleg tetszel neki úgyis beszélgetést kezdeményez.

2017. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!