Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon felhozzam ezt neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon felhozzam ezt neki?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el ismerkedni egy sráccal, interneten találtunk egymásra, egy helyen lakunk és holnap lesz az első randink.

Fiatalabb nálam és még tényleg nem nagyon tudunk egymásról semmit azon kivül, hogy nagyon hasonló az izlésünk sok mindenben.

Jól indult a beszélgetésünk, nagyon sokat bókolt és nekem is tetszik. Viszont észre vettem, hogy általában én vezetem a beszélgetést, ami annyit jelent, hogy legtöbbször nekem kell kérdeznem és ,,beszéltetnem" őt. Ő annyira nem aktív a kommunikációban, persze visszakérdez ha úgy van..Ő csak amolyan sablonos hogy vagy mit csinálsz kérdéseket tesz fel.

Ha külső szemmel látnám a helyzetet, akkor arra következtetnék, hogy nem annyira érdekelt a dologban/ismerkedésben, viszont ezt nem mondhatom, mert nagyon sokszor mondja, hogy alig várja, hogy találkozzunk, megismerjen és hogy el sem hiszi mennyire hasonlóak vagyunk. Nem tudom, hogy fel merjem e hozni neki mert még csak kb egy hete beszélgetünk és lehet tolakodónak és paranoiás kis libának gondolna, hogy már ennyi idő után problémázok, de ez engem rettenetesen idegesít és alig birom visszafogni magam. És azt sem tudom, hogy ő ezt vajon nem látja magától? Mert ha végül kiderül, hogy csak szimplán ilyen a kommunikációs készsége akkor részemről ott vége, mert az azt jelenti, hogy nem elég értelmes. Már így sem hiszem, hogy lenne ebből bármi is mert már kiábrándultam.


2017. nov. 27. 14:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Volt egy srác,aki éveken át írogatott nekem,hogy találkozni szeretne...valamiért sosem mentem bele,de kialakult egy netes kis barátság köztünk,bár nagyon nem vagyok híve az ilyen dolgoknak...inkább előben minden. Na és amikor találkoztam vele,meglepődtem,hogy milyen jó vele beszélgetni,mesélt,sztorizott,kérdezgetett,,...mintha nem is ő lett volna. Írásban meg nagyon rövideket írt általában ,tényleg csak egy két szót. szóval van ilyen is.
2017. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!