Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon felhozzam ezt neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon felhozzam ezt neki?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el ismerkedni egy sráccal, interneten találtunk egymásra, egy helyen lakunk és holnap lesz az első randink.

Fiatalabb nálam és még tényleg nem nagyon tudunk egymásról semmit azon kivül, hogy nagyon hasonló az izlésünk sok mindenben.

Jól indult a beszélgetésünk, nagyon sokat bókolt és nekem is tetszik. Viszont észre vettem, hogy általában én vezetem a beszélgetést, ami annyit jelent, hogy legtöbbször nekem kell kérdeznem és ,,beszéltetnem" őt. Ő annyira nem aktív a kommunikációban, persze visszakérdez ha úgy van..Ő csak amolyan sablonos hogy vagy mit csinálsz kérdéseket tesz fel.

Ha külső szemmel látnám a helyzetet, akkor arra következtetnék, hogy nem annyira érdekelt a dologban/ismerkedésben, viszont ezt nem mondhatom, mert nagyon sokszor mondja, hogy alig várja, hogy találkozzunk, megismerjen és hogy el sem hiszi mennyire hasonlóak vagyunk. Nem tudom, hogy fel merjem e hozni neki mert még csak kb egy hete beszélgetünk és lehet tolakodónak és paranoiás kis libának gondolna, hogy már ennyi idő után problémázok, de ez engem rettenetesen idegesít és alig birom visszafogni magam. És azt sem tudom, hogy ő ezt vajon nem látja magától? Mert ha végül kiderül, hogy csak szimplán ilyen a kommunikációs készsége akkor részemről ott vége, mert az azt jelenti, hogy nem elég értelmes. Már így sem hiszem, hogy lenne ebből bármi is mert már kiábrándultam.


2017. nov. 27. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egyenlőre ne mondd neki, legyen meg az első randi, aztán majd eldöntöd, hogy akarsz e folytatást, vagy sem.
2017. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egy het beszelgetes utan kiabrandultal, akkor mi a kerdes?
2017. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb ember ilyen, főleg mióta elterjedt a "fészbúk cset" nevű csapás. Azóta jóúkis tőmondatos vagy max. háromszavas írások vannak, "mer' írni nehéz".
2017. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a randit.

Párom pl. kifejezetten utál írásban kommunikálni, rövidre fogja, élőben pedig bárkivel, bármiről bármeddig választékosan elbeszélget.

2017. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Én is utálok litániát írni. Személyesen elég kommunikatív vagyok, de nem szeretek levelezni, sokszor tőmondatokban válaszolok. Ettől nem gondolom magam primitívnek, pusztán csak jobban szeretem a személyes beszélgetéseket.
2017. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

#5


Én pont fordítva, mivel írásban sokkal jobban lehet fogalmazni, ha a másik vevő rá. Az életben pedig egy körmondatot sem lehet végigmondani, mert valaki rögtön beleordít vagy "belepoénkodik" valami nem vicces dolgot.

2017. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze jobb lenne mindent élőben megbeszélni, úgy ismerkedni, viszont egyszerűen nincs rá idő, mindketten reggeltől estig dolgozunk a város két külön felében, örülünk, ha együtt tölthetünk két órát munka után és amúgy is én szeretem az alap dolgokat tisztázni még az elején, kérdezgetni, hogy az első randi után már el tudjam dönteni, hogy összeillünk e vagy sem, különben nincs értelme vesztegetni az időt.
2017. nov. 27. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem, ha tudná a srác, milyen problémázó vagy, randit sem akarna veled.
2017. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszem, hogy csak engem zavarna..
2017. nov. 27. 15:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Annyira fura ez hogy nekünk már lassan semmi és senki nem jó.


Kérdező ereszd el magad légy mindig őszinte a sráccal.


A neted irogatás amúgy egy írtó személytelen és kapcsolatgyilkos dolog pláne ismerkedési fázisban



Azt javaslom vagy hangüzenetben vagy élő beszélgetésben kommunikáljatok amikor tudtok.


Hidd el meg lesz az eredénye egész más hallani a hangját a sóhajtását és ő is a tiedet tudjátok mihez kötni a beszélgetést de még az is az elején lefagyásos lehet.


Minnél több randi ismrkedés lazítás.


Görcsüsen kapkodva cseten nem lehet ismerkedni az csak egy kiegészítő eszköz de ellaposít mindent mielőtt lehetne belőle valami.


-Saját tapasztalat-


Kívánok nektek sok sikert, szerelmet boldogságot.

2017. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!