Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érdeklődjön a másik felől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érdeklődjön a másik felől?

Figyelt kérdés

Először is tisztáznám,hogy a "keressük a másikat,ha érdekel minket " kijelentéssel egyetértek, de a szituáció más és más,és olykor ez nem ilyen egyértelmű.


Én vagyok a lány ,21 éves vagyok,a srác 26.

A srác barátság helyett többet szeretett volna, amit a találkozáskor ki is mutatott. Én visszautasítottam,mert meglepett,és mert a körülményekből úgy vettem le,hogy csak épp kapni akart az alkalmon,és nem is konkrétan én érdeklem.


Az érdeklődése napi szintű volt, azóta ez lecsökkent,de néha -néha felbukkan.

Őszinte leszek,vonzónak találom,és nyitott is lennék arra,hogy jobban megismerjem,de hiányát érzem annak,hogy ő a bizalmam el akarná nyerni. Igen,itt lehetne mondani,hogy akkor az egésznek így nincs is értelme..mert nekem "elvárásaim" vannak,ő meg nem is érdeklődik igazán. Az elvárásom alatt olyat értek ,ami csak alátámasztaná ,hogy tényleg megkedvelt és szeretne jobban megismerni. A következő találkozóról nem sikerült megegyeznünk,és mintha rá is hagyta volna.


Hibásnak érzem magam,hogy nem megfelelően kommunikáltam vele,hogy számomra ő nem közömbös,hanem igenis felkeltette az érdeklődésem,de az értékrendem nem engedi meg,hogy ha más lányokat fűzöget,akkor én nem szeretnék képben lenni.

Az is igaz,hogy én is tehetném,hogy írok neki,megkérdezzem hogy van....de eddig akárhányszor így tettem,nem írt magáról,szinte csak pár szót.


Szóval azt érzem, hogy ha eddig keresett, kb napi szinten ,és érdeklődést mutatott, akkor annak oka van ,hogy már nem így van ..ezáltal bennem van az,hogy ha valami benne változott,akkor miért keressem én őt ,talán még zaklatásnak és erőltetésnek is venné.


Ha tiszta lappal szeretném indítani az egészet,és pl holnap érdeklődnék felőle,beszélgetnénk,akkor bennem lenne az az érzés,hogy lehet én hoztam vissza az egészet,és csak elhúzom a végét.


Bizonytalanság van bennem.

Fiúk véleménye is érdekelne a témában!

Lehetőleg ne a női nemet hibáztassátok,mert semmi értelme ... se vége.


2017. nov. 26. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ennek az egésznek semmi értelmét nem látom. leírtál két mondatot egy hosszú sztoriban.. annyira túlbonyolítod meg túl látod a dolgot h az már fáj. a srác megunt és ennyi.
2017. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ő bizonyára többet akart, mikor te nem akartad és ahogy írtad szépen lenulláztad ezzel és egyre kevesebbet keresett / érdeklődött irántad. Most, ha te akkor ezt elszúrtad és most te erőltetnéd a dolgot ezt tuti kihasználná ebben biztos vagyok és dagadna a mája, hogy most te futsz utána. Szóval gondold meg a dolgot jól, hogy neked belefér e esetleg az, amit írtam, hogy netán tényleg visszaélne a helyzettel, hogy most te keresnéd. Mivel ő már valószínű túltette magát azon, hogy komolyabb legyen veled a dolog, ezért is nem keres annyit. De egy jó kis szexnek egy férfi se mond ellent, ha netán keresed az agya elkezd ezen forogni, hogy hátha megleszel neki és utána otthagy, majd jól , mert mikor ő akart téged te nem akartad őt.
2017. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De tökjó lenne, ha a nagy kapcsolatosdi előtt legalább annyira hajlandóak lennétek megismerni a másikat, hogy ilyen alapvető kérdésekre választ kapjatok.


Már most meg ne haragudjál, de te már kapcsolatban gondolkodnál, holott még azt se tudod, hogy más lánnyal jár-e, vagy épp próbálkozik-e náluk?

Baszics, ha ennyire gyors akarsz lenni, akkor kérdezd meg pacekba, hogy mi a stájsz... oszt jónapot.


Járás helyett előbb ismerkedni kéne, gyerekek.

2017. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem gondolkodtam kapcsolatban akkor. Amikor találkoztunk az exei sms-eit mutogatta és róluk beszélt közben meg kereste az alkalmat,hogy mikor csókoljon meg...nyilván nem vettem jól.

És igen,sajnálom,hogy nem tudja,hogy vonzónak találtam ,de talán akkor jobb is ez így.


Köszi a válaszokat!

2017. nov. 26. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha az exei sms-eit mutogatja, az eléggé azt sugallná nekem a helyedben, hogy végül is érdekled, de szeretne túllépni az exén és emiatt egy (akár rövid, szex alapú) kapcsolatba menekülne.

Ezt kéne kiderítened inkább, hogy búfelejtő lennél csak, vagy tényleg komolyabban érdekled.

Játssz nyitott lapokkal, mondd el ezt így neki, hogy nem semleges, de kell idő neked. Látni fogod a viselkedésén, hogy mit akar- Ha komolyan gondolja, megadja a módját és idejét, hogy jobban megismerhesd. Ha nem hív normálisan randira és nem érdeklődik kellőképpen, akkor látni fogod, hogy inkább kalandnak szán.

2017. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nehogymár te keresd.

persze, majd máég ráírnál, hogy szia, nah jó lesz/*/plak, mert nagyon kivagy az exed miatt?

hagyd már!

látható hogy nincs túl rajtuk, ezért veled beszéli meg a dolgokat, és persze menekül.

az ilyet hagyni kell...max meghagyni barát zónába, és semmi több

2017. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőként ìrom neked,hogy ezt az egészet nagyon túlbonyolítottad.Már az elején rá kellett volna kérdezned,hogy figyelj,Béla,mondd,te mit akarsz tőlem?Aztán szépen beszélgetni vele,ismerkedni,a viselkedéséből kiderült volna.Most már annyit tehetsz,hogy várod,amíg jelentkezik,és ha igen,leírod neki,amit gondolsz.Te vevő lennél a dologra,ha komolyan gondolná veled,de csak akkor.Ennyi!
2017. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!