Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért nem szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért nem szeretitek a telt lányokat?

Figyelt kérdés
Mi a bajotok velük? Nagy mellűek,nagy fenekűek,pocakosabbak,vastagabb a combjuk. Ez miért nem vonzó?

2017. nov. 23. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%
Talán mert se a nagy mell, se a nagy fenék, se a pocak, se a vastag comb nem vonzó...?
2017. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert a "telt" nők 99%-a HÁJAS, ami egészségtelen, plusz etetné a fene.
2017. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy rakás ducirajongó van ezen az oldalon (én nem) és mégis felteszel egy ilyen kérdést... nem vagy normális. :D
2017. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
Istenem... Fogyj le bazzd ha zavar...En 172 centisen mit csináljak nem tudok megnőni pedig kvára szeretnék. Ha tehetnék érte, hogy mondjuk normális magassagú legyek engem nem érdekelne én megtenném. De nem tudok ez van alacsony pasi vagyok :)) Te tehetsz ellene szóval nem értem mi a gondod... ha csak ez a baj akkor fogyj le
2017. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szeretjük a telt lányokat (én legalábbis). A buta lányokat nem szeretjük.
2017. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%

Van a neten egy kép, ami 10 okot is felsorol.

1.: a testképe nem vonzó a férfiak számára (azok a fránya arányok, ugye).

2.: Úgy néz ki, mint a "használt cikkek". Egy kövér nőről az jut az eszünkbe, hogy annak már van egynéhány gyereke. És hát melyik férfi akarja a más gyerekét nevelni?

3.: a teste taszító hangokat ad ki szex közben.

4.: csökkenti a férfi társadalmi-szociális szintjét. Egy formás társsal rendelkező férfire FELnéznek, egy kövér társ esetében meg LE.

5.: Az elhízás egészségtelen. Ezt nem kell ragozni, mindenki ismeri a kockázati tényezőket.

6.: Sokba kerül. Mármint az evési szokásai.

7.: A rossz táplálkozási szokását valószínűleg "átörökíti" a gyermekeire is. Egy kövér anya általában ugyanazt a szemétkaját adja a gyerekeinek is. A férfiak ezt nem szeretnék a saját családjukban.

8.: Öregebbnek néz ki, mint valójában. Egy idősebb nőnek lógni kezd eze-aza. Nnomost egy fiatal, de hájhurkás testen ugyanígy lóg ez-az...

9.: Valószínűleg lusta. A kövér nők könnyebben elfáradnak, ami azt jelenti, hogy a párjuknak kell otthon többet dolgozni, vagy éppenséggel a házimunka gyakorlatilag rájuk is marad. Az életük nagy részét üléssel, evéssel, vagy pihenéssel töltik. Ez unalmas egy férfi számára.

10.: A kövér nők általában önzők is a párkapcsolataikban. A "kövér nő" egy jelzés arra, hogy a nő önközpontú - azt tesz, amit akar -, még akkor is, ha számára ez káros. Egy férfi tudja, hogy egy kövér nőt helyes étrendre bírni és csinossá tenni nagy küzdelem.

2017. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
84%
Szerintem elég sok férfinak bejönnek a telt lányok. És a telt nem azt jelenti, hogy túlsúlyos.
2017. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem vonzó. Most mit mondja erre? Neked miért nem vonzóak a fogpiszkáló testű férfiak? Majd ha tudsz rá válaszolni, akkor én is válaszolok.
2017. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Érdekes,én telt lány vagyok és megtaláltam szinte mindig is a közönségemet.Mondjuk mellé senki nem panaszkodott senki sem az észbéli teljesítményre,se arra,hogy xarul főznék,se a természetemre.
2017. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
mert már elmúlt a "téeszvilág"
2017. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!