Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a jelenség fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség fiatal férfiaknál?

Figyelt kérdés

Teljesen idegen emberek általában fiatal vagy harmincas férfiak,de volt nő is, jelölgetnek be közösségi oldalon.


Persze rákérdezek honnan az ismeretség amire nem igazán kapok választ.

Van olyan akinek egy csomó ronda de "szexisnek öltözött" nő 40-50'-ismerősei vannak.


Nekem nincs kint konkrét profilkép,külön van egy a kutyával...semmi szexi csöcskidobós-a nevemnél is kint van( xy-né!)...


Szóval nem értem,mi a cél ezzel,ti értitek?


4X/N.



2017. nov. 12. 21:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 10 Lehet a kutyám lett kapós azért jelölnek:)


/Vele vagyok a fotón./

2017. nov. 12. 21:45
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Az a vicces, hogy engem 3 hete kezdtek el ferfiak bejelolni Amerikabol. Eloszor rutintalanul visszajeloltem oket, mert azt hittem, talalkoztunk ismeros réven mikor parszor kint voltam (rengeteg emberrel talalkoztam a kinti magyar tarsasag reven).


Akkor dobbentem le, amikor az egyik elkezdett irkalni Google forditos (!) gagyi magyar monologokat. A felet nem is lehetett erteni, de arrol szolt hogy o ozvegy es.en szep vagyok:-)


A masik ma kezdett el irkalni, hogy L.A. ban el, es en szingli vagyok - e:-)


Biztos azt mondtak nekik, hogy igy lehet kelet-europai noket folszedni:-)


41/N

2017. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

# 12 Ma ilyen "fronthatás van" úgy látszik:)


Mi lesz tavasszal?

2017. nov. 12. 21:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Őket kérdezd.
2017. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

# Meg kérdeztem. Válaszok


1. -Nem ismersz :)


2. -Nem ismerlek de szetetném...


Fantasztikus' nem?

Nem.

2017. nov. 16. 20:48
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez nem furcsa jelenség, teljesen természetes. Ahogy sajnos az is, hogy sok mindenkinek 2 profilja van, van egy "ál" is, meg egy rendes.

Az álprofilról vagy olyan férfival/nővel beszélget, akit titkol a párja előtt, de hallottam olyat is, aki így tesztelgetje a párját, stb.

Sajnos ilyen a virtuális világ..


25N

2017. nov. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gyűjtögetnek abból a célból, hogy menőbbnek tűnjenek. Esetleg hátha kapnak majd tőled lájkokat, amitől népszerűbbnek tűnhetnek. És nem csak fiatalok gondolkodnak így sajnos.
2017. nov. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!