Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a jelenség fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség fiatal férfiaknál?

Figyelt kérdés

Teljesen idegen emberek általában fiatal vagy harmincas férfiak,de volt nő is, jelölgetnek be közösségi oldalon.


Persze rákérdezek honnan az ismeretség amire nem igazán kapok választ.

Van olyan akinek egy csomó ronda de "szexisnek öltözött" nő 40-50'-ismerősei vannak.


Nekem nincs kint konkrét profilkép,külön van egy a kutyával...semmi szexi csöcskidobós-a nevemnél is kint van( xy-né!)...


Szóval nem értem,mi a cél ezzel,ti értitek?


4X/N.



2017. nov. 12. 21:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
# 40-50-éves
2017. nov. 12. 21:04
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Elqrvult a Facebook, már nem újkeletű jelenség. Fura, hogy ezt csak mostanság vetted észre. Már messze nem az eredeti funkcióját tölti be, és az a gyanúm, lesz ez még így se.
2017. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

hasonlítasz valakire, esetleg a neved (pl. Kovácsné):)


Megteheted hogy mindened rejted az fb-én. Csak annak engeded látni, akit visszajelöltél... ennyi a megoldás. Amúgy meg simán el kell utasítani a jelöléseket ha nem tetszenek.

2017. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2. Igen én egy éve vagyok fent,hogy

a régi osztálytársakkal tartsam a kapcsolatot.

-Most ért el ez a random jelölgetős "hullám"....

2017. nov. 12. 21:11
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Állítsd be, hogy csak ismerősök ismerősei jelölhessenek be, ha zavar.
2017. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3 - Tökre nem hasonlítok senkire(született vöröshajúként),a nevem pláne nem tucat.


Az az egyetlen kép is azért van,hogy a tényleges rokon vagy ismerős megtalálhat ha akar.


Egyenes ember vagyok néha azért írok rá honnan ismer? ....De akkor ha nincs válasza minek jelölt be?

2017. nov. 12. 21:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerinterm ismerkedni akar; meg izgatja az a dolog is, hogy milyen lenne sutyiban egy 40éves ennyi idős asszonnyal, amennyi te vagy.
2017. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5.-Az a röhely hogy pár napja pont úgy állítottam be és még is jelölt két pasi meg egy család.


Na majd csak elfogynak,csak tőlük szerettem volna megtudni a választ.

2017. nov. 12. 21:24
 9/17 A kérdező kommentje:

#7. Na "kassz" idézőjelben.


Akkor mikor megkérdezem miért nem ezt monja',írja.


Vagy a többi fotóm után rámírna....-nagyon benézték milyen vagyok.

2017. nov. 12. 21:29
 10/17 anonim ***** válasza:

szerencsére engem pl senki nem jelöl be, aki ismerős és mégis, azt se szoktam visszajelölni:)


Lehet, hogy van ilyen probléma a szép nőknél:) el tudom képzelni. Tudd be annak, hogy kapós vagy

2017. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!