Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a férfiak, hogy a nők 25 felett öregszenek?

Figyelt kérdés

Magukról azt vallják érdekesmód, hogy a fiatal, legkapósabb férfikor igazából 35 felett kezdődik, és eltart úgy az 50es évek elejéig. És akkor 35-ig ők vajon mik, kamaszok?


24 éves vagyok, egy darab ráncom, őszhajszálam nincsen, 17-nek szoktak tippelni.

Szóval nem értem az ilyen megállapításokat, mi szerint a nők 25 környékén elkezdenek ráncosodni, őszülni, látványosan hízni, szottyadni...Nem inkább 35 felett? Bár az utolsó kettőt van, aki még akkor sem


2017. okt. 31. 21:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Mert minél fiatalabb korban egészséges szülni, és annál kisebb esély van rá, hogy beteg lesz a gyerek és a kinézet-vonzóság arányban van a szaporodási képességgel. Egy 50-60 éves nő már nem olyan vonzó szexuálisan, mivel nem szülhet. A férfiak tovább vonzóak, mivel tovább nemzőképesek. A szexuális kisugárzás, szépség csak ezért van, szerintem.

Mi is csak állatok vagyunk.

Egy nő szerintem 30-35 éves koráig lehet igazán szép, utána nem. Hiába az erőlködés, az ember megcsúnyul idővel. Még a híres modellek is megcsúnyulnak 35-40 éves koruk között, pedig az egész életük a szépségről meg az egészséges életről szólt. Nem lehet mit tenni, az életben más értékeket kell keresni.

2017. nov. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem a férfiak mondják. ;)

Van itt pár pattanásos se.ggű, lúzer, forever alone szűz, aki ezzel áltatja magát. Ezt ők úgy képzelik el, hogy ha betöltik a 38-at, akkor azok a 30-35 éves nők, akik egykor őket elutasították, térden csúszva könyörögnek értük. Ők meg nagy duzzogva elküldik, és összejönnek inkább egy 18 éves puncival.

Most hagyjuk, hogy erre mekkora esély van. :D

2017. nov. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó. Én pl tiniként jó ronda voltam, és 25 körül kezdtem kikupálódni. Most 30 fele érzem magam a legjobban és legszebben, persze, ebben az önbizalom is szerepet játszik. De mindenki öregszik, ez teljesen természetes.
2017. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!