Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az "udvarlásról"? Jó csajozós szöveg, mi? :-) ) )

Figyelt kérdés

Egy férfi akar megszerezni magának, jó nagy a korkülönbség, erre azt írja nekem, hogy "nem vagy értékes ember, de azért én mégis szeretlek".


Ütő megáll...


Reakcióidő...


Sírjak vagy nevessek?


Utóbbit választottam, képenröhögtem. Mostmár aztán tényleg lesheti, hogy mikor szólok hozzá.


24/L


2010. máj. 30. 00:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerinted mi az értelme egy ilyen mondatnak? Az, hogy nem sablon, foglalkozol vele. Tapasztalatból mondom, hogy egy ilyen mondat sokkal hatásosabb, mint a "szimpatikus vagy, csinos vagy, szépek a szemeid" stb. persze egyensúlyozni kell, néha azért kedveskedni is kell. :) Szóval várd ki a végét, persze ha szellemileg alultáplált az illető, akkor felejtős...
2010. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megnézném azt hányan örülnétek valóban egy ilyen szövegnek, főleg hogy ez teljesen valótlan, mert az emberek többsége értékes, másrészről ez egy rohadtul megfoghatatlan mondat. Ennyi erővel senki sem értékes aki nem alkot maradandó dolgot.
2010. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer mondaná ezt egy csaj elkergetném a pics*ba
2010. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod hogy ez egy udvarlós szöveg?Szerintem csak egyszerűen viccelt, hülyéskedett.
2010. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas egy szöveg.
2010. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte volt veled!:D:D:D
2010. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!