Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél év után vissza az exhez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után vissza az exhez. De hogyan?

Figyelt kérdés

Én szakítottam 10+év után, őt nagyon megviselte és engem is. Végig tartottuk a kapcsolatot, ami mostanában egyre közelebbi lett. Most döntöttem el, hogy igenis őt akarom, viszont a problémáinkat nem beszéltük meg.

Szerintetek mi a helyes forgatókönyv? Kicsit tanácstalan vagyok.

Ha érzelmi alapon közelítek, egyszerűen közlöm, hogy őt akarom és csak ölelem, szorítom, és utána beszéljük meg a dolgainkat vagy először racionálisan át kell beszélni mindent, hogyan folytassuk?


2017. okt. 22. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Logikusan előbb megbeszélni, ne hogy végül koppanj és csak szexre kelljél neki.
2017. okt. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ennyi idő után tiszteljük annyira a másikat, hogy erről biztos nem lenne szó szerintem.
2017. okt. 22. 06:58
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Akkor úgy őszintén, a szakításnak mi értelme volt?

Ha addig nem működött, akkor mi a biztosíték, hogy most fog?

Nem akkor kell kapkodni, hogy jó legyen a kapcsolat, mikor már megtörtént a szakítás. Szakítás előtt kellett volna tenni a kapcsolatért minden egyes nap, hogy ne kerüljön sor a szakításra.


A ti döntésetek, a ti felelősségetek. Azonban csak az ételt jó újramelegíteni.

2017. okt. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Működött, csak nem úgy... Lehet elégedetlen voltam, és munkával lehet jobb. Viszont elengedni egymást nem tudjuk.
2017. okt. 22. 07:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

10+ év problémáit nem lehet egy beszélgetéssel megoldani. Én is azon az állásponton vagyok, hogy ami egyszer nem működött, az nem fog másodjára sem. Hosszú távon legalább is. Ezért csalós visszamenni az exhez. Persze, pár hónapig nagyon jó lesz, megint nászutas időszak, jajj de jó, hogy megint visszakaptam stb. De utána előjönnek újra az elmúlt évek sérelmei. Meg azért az is sokat elmond, mikor 10 év után a szakítást látod az egyetlen megoldásnak.

De ha mindenképpen újra akarod kezdeni, akkor először oldjátok meg a problémákat racionálisan. Próbáljatok meg leülni, és kiakadás meg veszekedés nélkül kompromisszumra jutni és megbeszélni minden problémát. Hogyha ez nem sikerül, akkor szerintem nincs értelme visszalépni ebbe a kapcsolatba.

2017. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, mi volt a gond. ?
2017. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem rövidebb kapcsolatom volt, amit újrakezdtem, mert elég makacs vagyok és hittem benne, hogy majd mi leszünk a kivételek. De csak megerősített abban, hogy ami egyszer elromlott, sosem lesz a régi. Tovább kell lépni. Egy időre talán működni fog, de újra előjönnek a problémák.
2017. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szakítottatok, de végig tartottátok a kapcsolatot. Azaz teljesen soha nem is engedtétek el a másik kezét, mert ha személyesen nem is de végig ott voltatok a másik életében. Szerintem elsőnek beszélgetni kell a dolgokról és sajnos nem is keveset és nem is egyszer. Szokták mondani 'lassú víz partot mos'. Egy boldog párkapcsolat a célod, ami nem jut szakításig. Akkor mindent más alapokra kell tenni, és lassan haladni a megoldás felé közösen. Ha beleugrassz és ott folytatod, mint ahol fél éve abbahagytad ugyanaz is lesz a vége. Tapasztalatom alapján ilyenkor a legnehezebb ezt betartani, nekem nem is ment és másodjára jutottam ugyanoda.
2017. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A gond Kedves 6-os, az volt, hogy ellaposodott a kapcsolat és másra, újra vágytam. Nem veszekedtünk, csak éltünk egymás mellett az utóbbi 2 évben. De emellett nagyon sok élményt éltünk meg közösen előtte, és szeretjük egymást...
2017. okt. 22. 10:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor sztem menthető. Ha mindketten akarjátok. ;)
2017. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!