Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott így érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott így érezni vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Ahogy az lenni szokás, pár szerelmen már átestem. Az egykori párjaim iránt már nem érzek semmit, maximum a szép emlékek vagy esetleg a csalódások kötnek hozzájuk. Ha valamelyikőjük képeibe botlok közösségi portálokon, akkor mindig valami hihetetlen fura érzés fog el. Mintha féltékeny lennék a mostani a kapcsolataikra, a boldogságukra. Nem értem magam! Másfél éve boldog párkapcsolatban élek, szeretem a páromat, de ettől az érzéstől megpusztulok. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy mások is szoktak hasonlót érezni? Ez természetes lenne?

(Bunkó válaszolók kíméljenek!)


2010. máj. 28. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nem lehet hogy csak a szép emlékek jönnek elő belőled, és azokra gondolva érzed ezt? Nem hinném hogy szerencsétlen vagy! Gondolj arra, hogy most te is nagyon boldog vagy, van kit szeretned, és ő is szeret téged!

2010. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így van.............
2010. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tőkésréce ***** válasza:

én is irigy vagyok az exeim kapcsolataira, mert amikor velem szakítottak, mindig összejöttek másik pélóval. viszont hogy már nekem is van új kapcsolatom, ami eddig a legszenvedélyesebb, inkább örülök, hogy nem mellettük maradtam...

ha neked is boldog párkapcsolatod van, nem hiszem, hogy a régieken filóznál, féltékenykednél. ha mégis, akkor a mostanid nincs olyan jó, mint az előttiek...

2010. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel tényleg mindenki így van...
2010. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam... :) Nem filózok igazán ezen, csak ha a képeikbe botlok végig fut az agyamon ez az érzés, és nem túl jó ez így! Én is úgy gondolom jobb hogy nem mellettük vagyok, de attól az érzés még itt van :)
2010. máj. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!