Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok milyen fiúkat szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen fiúkat szeretnek inkább?

Figyelt kérdés
A cuki de azért vagány srác, jó társaság, vagy a vagány aki úgymond izmosabb kicsit, beszólogat másoknak stb.? A válaszokat köszönöm!:) Lehet nem jól magyaráztam, de szerintem értitek:) köszi^^
2008. okt. 21. 10:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekem egyszer egy lány barátom azt mondta: Egy nőnek két dolog kell, hogy irányítsák és jó szex.

Ha egy lánnyal kicsit is összehaverkodtam és lehetett vele őszintén beszélni, akkor már egyik sem tagadta.

A nők rettentően tudnak kötődni ahhoz, aki uralja őket, hány olyat láttunk, hogy szidja, megüti, de ott nem hagyná semmiért.

2008. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a vicces, aranyos, kedves, határozott pasik jönnek be. Igen, szeretem, ha irányít, de legyen kompromisszumokra képes. Vállaljon fel mindenki előtt, mutassa ki, hogy szeret, legyen figyelmes. :)
2008. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőnek két dolog kell, hogy irányítsák és jó szex. " rám pl ez semmiképpen sem igaz! megőrülnék ha valaki meg akarná mondani hogy mit tegyek/mit tehetek. a szex pedig mindenkivel lehet jó, azzal akit szeretsz.

elmondom hogy mit utálok egy pasiban:

1. hantázik, lódit, sztorizik - egy idő után már az igazat sem hiszem el nekik.

2. ha fel akar szedni de közben más csajjal is flörtöl/ismerkedik/beszélget

3. nyomul (vigyorog és csorgatja a nyálát, ugy mintha azt várná hogy mondjam mennyi egy óra...)

4. külsőleg undoritó ha piszkos a körme, sárga a foga, gennyes pattanásos az arca, zsiros a haja, büdös, vagy esetleg éppen agyon fujta magát vmi émejitő spraty-el, stb ezt gondolom nem kell tovább soroljam

ami teccik

1. ugy szól hozzám mintha nem akarna semmit, esetleg haverkodni

2. jól tud viccet mondani, az se baj ha favicc:P

3. őszinte (ez nem abban áll hogy odaáll elém és azt monja h "én akarok veled járni")

4. érdeklődik. ez sok minden lehet pl milyen kitűző az a táskámon, vagy hasonló apróság. ha kérdez vmit megvárja amig válaszolok (ha fingod sincs hogy mit jelent az amit mond akkor is simán elintézheted azzal hogy "csak kérdem. jól néz ki.")


ha már párszor haverként el tudsz vele dumálni aztán szintén nem nyomulós formában meghivhatod sörözni/discoba/filmezni nem kettesben, hanem haverokkal, és a barátnőjével. aztán látszik az hogy hogy alakul.

sok minden függ a csajtól is, (én nem az a tipus vagyok aki visit ha a seggére csapnak és "jaj ne mááááár")

esetleg mondhatnál vmit róla. hogy néz ki? hány éves? kikkel jár hova szórakozni?

2008. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtál! :)

nos a csajszi! elsősorban gyönyörű^^ festett haja, fekete és szőke, az alakja formás, telt idomok, kb 170 centi magas ( én 165 körül vagyok, ez jelenthet problémát, nem?:S) , 17 éves, clubokba discocba járkál inkább, sok lány és egyaránt fiú barátja is van, sok emberhez kötődik, hamar kialakít barátásgot akár fiúval is, igazán bulizós csaj... amint már írtam, személyesen még!! nem találkoztunk, de szeretnék vele! :)

köszi a válaszokat:)

2008. okt. 21. 19:53
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

nos megint én vagyok aki legutóbb irt.

abból amit leirtál az jön le hogy szép, csinos és ad magára ebből következik hogy vlsz sok fiúnak teccik, van miből válogatnia.

az érdekelt volna hogy pl a barátai zselés hajú pénzes izmos pasik, vagy öregebbek nála vagy egyáltalán pasizik vagy csak ugy együtt lóg a sok fiúval. mert ugye az ilyesmiből kiderül hogy mondjuk fennhordja az orrát és nem áll szóba olyan kaliberű emberekkel mint te. a másik eset az hogy pont ezek a srácok akkikkel haverkodik azért nem teccenek neki mert túl nagydumások, és pont egy aranyos csendesebb fiu kéne neki:)

ha könnyen barátkozik és klubbokba jár akkor könnyen megismerkedhetsz vele, megkinálhatod koktéllal ha látod hogy épp nem beszélget senkivel, mondjuk. továbbra is azt mondom hogy ne rohand le, inkább csak haverkodni próbálj hogy lássa hogy szimpatikus neked.

az sem rossz ötlet hogy ne egyedül menj oda hozzá mert az elég feltünő, hanem még egy haverral mintha nem ez lenne az egész estéd legfontosabb eseménye.

az hogy alacsonyabb vagy nem gond, ha ilyen szépen sunyin belopod magad a szivébe

az előbb azt nem mondtam, de ugy gondolom hogy nem kéne most "alakot változtass" a csaj miatt, inkább add magad az a legtisztább:) persze az olyan apró hibákat nem árt elrejteni mint pl fél perces böfögés:D

2008. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

mégegy jó tanács: ha tényleg olyan gyönyörű és körberajongják a fiuk, jobb ha ugy kezdesz közeledni hozzá hogy ne érezze azt hogy csak a szép külső vonzott oda, és hogy te is csak meg akarod szerezni hogy feszits a szép csajoddal. inkább koncentrálj a természetére... kérdezd a kedvenc időtöltéséről, ha olyan tipus a filozófiai nézeteiről...

az is lehet hogy ha jobban megismered azt veszed észre hogy csak külsőleg olyan jó nő.

2008. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

váó :) igazán sokat segítettél..vagyis jó tippek, tanácsok...

azok a fiúk akik körül dongják, többnyire nem zselés hajű izmos srác^^ ..vannak "emos" beütésű barátai..de szinte minden féle tipusú srác...

de van egy ütköző..mondta hogy nem szeretne kapcsolatot.. mert élvezni akarja a szabadságot, nem akar úgymond járni velem..(meg senkivel) , nem rég szakított a barátjával, ez lehet ennek az oka?:S

2008. okt. 22. 12:47
 18/20 anonim válasza:
100%
Nekem már volt 2 barátom is hogyan mondjam egyáltalán nem a kűlsőjüket néztem:) Régebben énis oylan voltam hogy jajj de jól néz ki ez a hapsi meg ienek, deh rájöttem a külső nem minden...Most így 15 éves koromra rájöttem hogy nekem a belős az ami igazán számít és van pár lány akik olyanok hogy lenéznek pár fiút mert nem úgy néz ki ahogy az ő "szőke hercegük",deh azok nemis érdemelnek meg téged, és szerintem neked is átkéne gondolnod hogy télleg a lány maga(mindenestül) tetszik vagy csak külsőleg jön be neked:) És ráadásul szerintem ami fontos egy fiúban az hogy mindent megtudj veel osztani, szeressen(ne kihasználjon) és persze legyen hűséges! Remélem tudtam valamennyit segíteni ,sok szerencsét a jővőben és érdemes átgondolni amiket írtam:)
2008. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az hogy azt mondja nem akar kapcsolatot nem jelent semmi. max hogy nincs olyann akivel pont most el tudná képzelni. majd akarni fog ha megteccik neki valaki:) ugyhogy csak finoman, el kell csábitani hogy észre se vegye s egyszercsak nem is gondol a régebbi rosszul elsült kapcsolataira
2008. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

-helyes

-vicces

-sportos, de nem az az izomagy

-ne legyen gyerekes

-jól eltudjunk beszélgetni

-őszinte...

2011. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!