Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok milyen fiúkat szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen fiúkat szeretnek inkább?

Figyelt kérdés
A cuki de azért vagány srác, jó társaság, vagy a vagány aki úgymond izmosabb kicsit, beszólogat másoknak stb.? A válaszokat köszönöm!:) Lehet nem jól magyaráztam, de szerintem értitek:) köszi^^
2008. okt. 21. 10:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt semmiképpen sem, aki beszólogat másoknak, és kötekedik..nem hiányzik, hogy agyonverjék egymást!

Azért mert izmos még nem kell, hogy bunkó is legyen!

2008. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Ami nekem fontos egy férfiben a sztenderd dolgok mellett(aranyos, kedves...):

- ne csak szeressen, szerlemes legyen belém

- partner legyen mindenben

- humor

- intelligencia

- érezzem, hogy igazi nő vagyok mellette

- és nem utolsó sorban egy igazi bika legyen az ágyban!!!:)

Petranova

2008. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Én is csak a véleményemet irom le, bár úgy vettem észre, hogy a lányok elég eltérően válogatják meg ki tetszik nekik és kik nem. Amennyiben fiú vagy, ha cicababát akarsz felszedni(szőke haj, rószaszin mánia), akkor elég a külsőség is. Ez esetben vagány, erőteljes, trendi legyél és az sem árt, ha van annyi pénzed, hogy elhalmozd minden anyagi jóval.

De vannak igen kedves és rendes lányok is, akiknek inkább a belső értékek fontosabbak. Ha belső értékeid dominálnak igazán és egy ilyen lány beléd szeret, akkor nyert ügyed van.

Következik az én véleményem, milyen fiúkat tetszenek, ill. nem:

- semmiképpen ne legyen beképzelt, csak bizzon magában

- tudja hol vannak saját határai

- világnézetünk hasonló legyen

- tudjunk egymással sokat beszélgetni

- képesek legyünk veszekedés nélkül megoldani problémákat

- jó érzés, ha tudom vannak olyan barátai, akikben megbizhat

- külsőségek már nem olyan fontosak. Lehet mackós, de deszka is. Ha még elejében nem is tetszik annyira, később értékei annyira megszépitik, hogy képes vagyok azt gondolni, hogy ő a legszebb.

- viszont nem szeretem az olyanokat, akik túlzottan kigyúrják magukat, és feszitenek, hogy ők milyen szexi pasik, és azt hiszik ők a legmenőbbek.

- éreztesse velem, hogy sokat érek neki, viszont ne legyen mániákusan oda értem.

Te milyen tipusú vagy? Próbáld meg leirni magad teljesen reálisan. Megkérdezhetem miért tetted fel ezt a kérdést?

2008. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

OFF!


petranova!


és hogyan lehetne érzékeltetni a csajjal hogy érezze ö igazi nő mellettem?

2008. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hogy miért tettem fel?:) Tetszik egy lány, de tényleg szép lány, nekem nagyon bejön. Körülötte van egy csomó pasi!

Nekem a csajok mindig azt mondják, hogy aranyos meg cuki vagyok, de most nem tudom hogy ez jó-e, mert ilyenkor nekem az jön le, csak magamban, hogy komoly kapcsolat nem igazán jöhet létre, épp azért mert "csak" aranyos vagyok :)! Persze nem annyira vagyok rámenős.

Külsőleg, ha esetleg erre is gondoltál, 161-165 centi vagyok (ez sem túl előnyös, aki tetszik nekem ő 170 körül van:S ) Szőkés-barna haj, zöldes-barnás-szürkés szem^^ kicsi pocakom van, de nem vészes :) Életvidám vagyok, mosolygós, sok dolgot szeretek csinálni, általába nyitott vagyok a dolgokra! Ha nem ezekre gondoltál mond, ha van olyan amit szeretnél tudni, ami segít a megválaszolásban írj :) , és köszi szépen! :)

2008. okt. 21. 11:07
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Nos, egy férfinek el kell ismernia nőt. Elismernie a szépségét, az intelligenciáját. A párom rengetegszer elmondja, hogy gyönyörű vagyok. Amikor szeretkezünk, akkor még közben is megjegyzi, gyönyörű a látványom, ahogy a hajamba túrók, markolom a mellem, mikor lovagló pózban vagyok rajta. Nekem fontos, hogy a külsőségekben is megerősít.

Persze, fontos, hogy az eszemet is díjazza. Ha csinálok egy sikeres ZH-t, vizsgát, akkor jobban örül, mint én, és mondja, olyan büszke, hogy ilyen okos barátnője van.

Amitől még nőnek érzem magam mellette, hogy ő iz ízig-vérig igazi férfi.

És az egyik legfontosabb, hogy nincsenek határaink az ágyban. Imádom, ahogy irányít a szexben, ahogy minden lélegzetvételemre odafigyel, és hogy az én orgazmusom az első neki.

Látszik, hogy elég összetett dolog mit is jelent nőnek lenni egy férfi mellett, de nekem ez jelenti.

Petranova

2008. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismét a harmadik válaszadó vagyok. Köszönöm, hogy válaszoltál kérdésemre. Rögtön eszembe jutott egy régi barátom. Sajnos nem túl vidám történet. Ő is "pocakos" volt, vagy inkább kövér, alacsony termetű. Nem is ez a lényeg. Ő is igazán vig kedéjű, mókázós, vicces ember, de reálisan áll a dolgokhoz, és valójában látja, hogy milyen kegyetlen ez a világ. Én mindig is valamiért barátként tekintettem rá, nem tudtam nőként vonzódni hozzá, ő viszont szerelmes lett belém. Addig fajult az egész, hogy megkért rá, hogy egyáltalán ne is tartsuk a kapcsolatot, hogy el tudjon felejteni. Ezt én tiszteletben tartom, habár nagyon fáj, hogy igy végetért részemről egy barátság.

A másik: a nők nem igazán szeretik, ha férfi párjuk alacsonyabb, de persze itt is vannak ellenpéldák: mondjuk pár hete láttam tv-ben egy párt: a nő több, mint 2 méter magas volt(ha jól emlékszem), a férje pedig 150cm körüli. Óriási különbség, mégis jól megvannak.

Nagyon sok a lánytól függ. Mindez attól függ, milyen az ő személyisége, milyen tipusú fiúk tetszenek neki. Irtad, hogy nagyon sok fiú körülrajongja. Ennek ellenére nem jár senkivel? Mennyire ismered őt?

Igy látatlanból, és saját tapasztalatból csak annyit tudok mondani, hogy ha még nem beszéltetek sokat, próbálj meg barátkozni vele, hivd el kávézóba pl., beszélgessettek, kérdezgesd saját magáról, azt szeretik a lányok, igy szimpatikusabb leszel, meg te is megismered, hogy milyen, és közben tarts vele szemkontakatust, érj véletlenül a kezéhez. Egyszóval ne mondd neki, csak éreztesd vel, persze nem túl tolakodóan, de 2-3 hét után tudasd vele, hogy neked tetszik. Ha azt mondja ezek után, hogy csak maradjatok barátok, akkor szerintem nincs túl sok esély rá, hogy összejöjjetek. Bár ki tudja: a jelenlegi párom nekem sem jött be elsőre, mégis ahogyan egyre jobban megismertem annál jobban megtetszett, és megszerettem, ezután úgy döntöttem, hogy mégis elkezdek vele járni, és most mindjárt egy év eltelik, és még mindig ugyanolyan harmónikus a kapcsolatunk és viszonyunk egymással, mint járásunk legelején :)

Igy látatlanból elég nehéz megfelelő tanácsot adni.

2008. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat!:) A 3. válaszoló^^ kérlek írj, válaszoltam neked!:)
2008. okt. 21. 11:57
 9/20 A kérdező kommentje:
^^ Bocsi! Pont most írtál!:P Köszi szépen!
2008. okt. 21. 11:58
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér, szerencsére:)

Igen, sok fiú körül rajongja, de nincs barátja. Nem rég szakított vele, de távol laktak egymástól! Hívtam már! Egy másik kérdésben ezt tettem fel^^ A címe: Tetszik egy lány, mit tegyek?-ha gondolod nézd meg azt is!

Sajnos nem nagyon ismerem,ami azt jelenti, hogy személyesen nem:S ha megnézed majd azt a kérdést látni fogod :S KÖszi szépen!:)

2008. okt. 21. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!