Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek tetszik egy nő, mire gondol leginkább vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem ha tetszik egy pasi, akkor sokat szoktam gondolni rá. Pl ha látom, el szoktam képzelni, hogy milyen lehet vele csókolózni, milyen lenne vele randizni stb. Leginkább romantikus dolgok, de ugye én nő vagyok.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha egy pasinak tetszik egy nő, akit ismer ( tehát nem csak elsétált mellette az utcán), pl szomszéd, kolléga, akkor leginkább mire gondol vele kapcsolatban? Szexuális dolgokra vagy komplexebb ,,cselekményeket" képzel el, mint pl. milyen lenne moziba menni vagy párkapcsolatban lenni az adott nővel?

Tudom, hogy elég hülyén fogalmaztam, de tulajdonképpen arra lennék kíváncsi, hogy a férfiak fantáziái a nekik tetsző nőről inkább szexuális vagy romantikus természetűek?

24/L


2017. szept. 14. 06:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem arra gondol milyen lehet ha bele lógatja a szádba :-)
2017. szept. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező ezt nem lehet általánosságban leírni, mert senki sem egyforma, de saját magam gondolataim le tudom vezetni neked. Amikor ismerkedtem párommal akkor természetesen a szexuális részére is gondoltam a kapcsolatnak, de más dolgok is megfordultak a fejemben. Pl. tetszem-e neki, mit gondol rólam, milyen programokat tudunk majd együtt csinálni, stb. A (legtöbb) férfinak nem csak dugáson jár az esze (igaz sokszor szoktunk gondolni rá).


25/F

2017. szept. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen pl:olyannak nem azon jár az esze aki mondjuk nem szeret dugni :-)
2017. szept. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Na kérdező, kiderült, hogy tetszel a kollégádnak? Elhagyja miattad a barátnőjét végül?
2017. szept. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem a közös együtt tölthető időt, érintésekkel, vidámsággal, meglepetésekkel. Milyen lehetne először meg puszilni, ilyesmik.
2017. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!

Csak kíváncsiságból kérdeztem, nem tetszik most senki konkrétan.

Aki meg azt hitte, hogy a kollégámmal akarok összejönni: az csak egy PÉLDA volt, főleg, hogy kozmetikusként egyetlen kollégám van, aki egyben a főnököm és nő 😂nagyon csinos, de van köztünk 20 év, férjezett és nem vonzódom a nőkhöz. De ha ennek ellenére mégis összejövünk egyszer, akkor ígérem értesítelek . 😊

2017. szept. 14. 07:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nőként azt mondom, hogy szerintem mi is először arra gondolunk, hogy milyen lenne vele csókolózni, szeretkezni, milyen lenne az ölelése.Később persze amikor már előrébb van a dolog akkor nézzük mint embert. Mik a szokásai, hogyan reagál bizonyos szituációkra,megbízható-e,stb.

Hiába, minden a vonzalommal kezdődik...jobb esetben:)

2017. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen így van
2017. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Először levetkőztetem a szememmel, megpróbálom kitalálni, milyen lehet meztelenül. Azután azon gondolkodom, a száját nézve, hogy hogyan csókolhat, meg milye lenne a szája érintése rajtam. És persze elképzelem magunkat szeretkezés közben, hogy vajon mit lehetne kihozni belőle azokkal a módszerekkel, amiket én tudok, tetszene-e neki.
2017. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem biztossan :-P
2017. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!