Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a pasi mit akar tőlem? Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi mit akar tőlem? Ugy érzem tetszem neki mégis levegőnek néz

Figyelt kérdés
Suliba szoktak lenni időnként bulik, egyszer az egyik buliba odajött hozzám egy pasi ,mivel olyan sokszor csalodtam már elküldtem,aztán rájöttem nem kellett volna ,utána hiába próbáltam felvenni vele a kapcsolatot nem válaszolt. Nemrégiben egy étterembe volt megrendezve egy vacsorázós-táncolós élőzenés est, na ott is ott volt, 1x köszönt, majd elkezdett más lányokkal beszélgetni ugy h én is lássam.. majd csak ugy véletlenül nekem jött ...de nagyrészt végig egyedül üldögélt ,haverjaitól külön.. érzem h tetszek neki lehet arra vár én lépjek vagy nemtudom,sajnos nincs elég bátorságom..szerintetek megtörik a jég valaha is?
2017. szept. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Jahj..valahogy add tudtára hogy bejön neked.
2017. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
törjed azt a jeget.. az orroddal
2017. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ú de sokszor csalódhattál... Istenem... Érződik, hogy nagyon fiatal vagy, és azt se tudod mit csinálsz.

Ha elküldted akkor mit vársz tőle? Tanuld meg, hogy a tetteidnek, szavaidnak következménye van! Gondolkodni kell mielőtt bármit csinálsz.

2017. szept. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Te meg az álladdal te mocskos paraszt. Na meg a gusztustalan hájas testeddel.
2019. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!