Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi késztet egy érett, idösödö,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi késztet egy érett, idösödö, házas férfit arra, h nök után spionkodjon?

Figyelt kérdés

Titokban , a szakmaja altal módja van bepillantast nyerni a nök intim pillanataiba es meg is teszi, netszexet keres , stb . Evtizedek óra házas es arra gondolok h nem élte ki magat es az lehet .

Vagy ez mar patológia?



#kukkolás #mailfeltöres
2017. szept. 6. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Patológia? :O
2017. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom hogy a hosszú ideje házas, pláne az idős férfiak vagy azért lépnek félre, mert be akarják bizonyítani hogy még mindig képesek meghódítani egy (fiatal) nőt, és változatosságra vágynak, valami újra ami más a régen megszokottól, a megcsalásban van egy kis izgalom, ami felráz a szürke hétköznapokból, ad egy kis adrenalint... vagy pedig pl prostituálthoz azért mennek, hogy kiéljék az olyan vágyaikat, amikre a feleségükkel nincsen lehetőségük, és nem akarják a feleségükre erőltetni a dolgot (pl orális, anális szex)... meg olyan is van, hogy ha a főnökkel szemben a munkahelyén egy papucs, és otthon a feleségével is, akkor kell valaki akin kiélheti azt a vágyát, hogy most ő mondja meg hogy mi hogyan történjen... Én ezeket tudom elképzelni, ilyen esetekről hallottam.
2017. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Belül még fiatal, vagy tetszeni akar, vagy izgalomra vágyik, vagy unja a házasságát. Miért ne tehetné? Azért mert idős már meg kell ezt tiltani neki?
2017. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kieles duma hulyeseg. Men letezik.
2017. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat. Kerdeztem töle h mi a celja ezekkel az aktivitasokkal , mondta h fel attól h a felesege megtudja. De szeretne titkos kalandot , csak nagyon fél
2017. szept. 6. 23:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Nezz utana a patalogia szo jelentesenek.... Ha nem megy, irj magyarul.
2017. szept. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Patológia? Már meghalt az öreg és boncolják?
2017. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont azért kukkol, mert megcsalná az asszonyt, de nem meri. Így éli ki a fantáziáját.

Olvass utána, mi a voyeurizmus. Amit csinál, az gyakorlatilag ez.

2017. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kapuzárási pánik.
2017. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rájött arra, hogy egyszer élünk. Nincs pokol, nincs mennyország, nincs újjászületés, csak ez az élet amit most élünk, a halálkor pedig minden elsötétedik és megszűnünk létezni.


És ezzel együtt arra is rájött, hogy még kevesebb puncit látott az életében mint szeretett volna és nem akar erről a világról úgy eltávozni, hogy a vágyait ne próbálta volna meg minél jobban megélni.

2017. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!