Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi késztet egy férfit arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi késztet egy férfit arra, hogy lépéseket tegyen a kiszemelt felé?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja ismertem meg a barátom ,tehát még elég friss a dolog és még csak sejtéseim vannak,de valószínűleg én vagyok neki az első barátnője pedig 20 éves és nem tudom miért nem volt eddig barátnője és most miért épp én vagyok az aki ezt megtörte... Nyilván nem ez a kérdés,mert ezt csak ő tudhatja...de kíváncsi vagyok,hogy mással volt így már ,hogy előtte nem igazán érdekelték a kapcsolatok aztán jött valaki és nem volt kérdéses,hogy mi lesz belőle? Ti mit éreztetek vagy miért voltatok képesek kilépni a barátnő nélküli életből ?:)
2014. nov. 4. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerűen csak későn érő!
2014. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze az is lehet...:D
2014. nov. 4. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
a punci
2014. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!