Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ismerek egy párt, folyton piszkálják egymást. Ilyesmiket, hogy "nem érdekel a véleményed" "még szerencse, ha érdekelne, már tuti nem lennél velem" "szokás szerint bunkó vagy, de sebaj". És ez csak egy kiragadott pár másodperc abból, ami folyton megy. De amúgy eszükbe sincs szakítani, sőt, tapadnak mint a mágnes. Nagyon sokat vannak együtt bár nem együtt laknak, de folyton egymásnál alszanak, és ha az egyiknek be van szólva, a másik kimutatja a foga fehérjét, akar a kiskori legjobb barátokkal szemben is. Meg olyan nincs hogy csak az egyik van elhívva, mert tuti jön vele a másik. Meg verekednek is, birkóznak, dobálják egymást, fogásokat alkalmaznak a másikon. Asszem amúgy járnak is mind a ketten valami küzdősporta, csak nem ugyanarra, másfélére. De nem úgy ismerkedtek meg, az csak véletlen. A lány amúgy betegesen féltékeny, míg a srác a teljes leszarás kategória, felőle aztán társkeresőre is mehet a lány, meg hülyítheti a munkatársait, akkor is tudja hogy úgyse csalja meg. De ez amivel kezdtem, ez se semmi, a sok csúnya beszéd.
2017. szept. 6. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nekik ugy tunik, hogy ez jo es mukodik. Neked pedig semmi kozod hozza. Sok boldogsagot nekik.

Mindenki mashogy eli meg a parkapcsolatosdit. Nincs tokeletes bevett modszer a boldogsagra.

2017. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
En is ismerek hasonlo part, allandoan oltogatjak egymast es nem a vicces stilusban, hanem komolyan, ingerultsegbol, szerintem katasztrofa de ok tudjak.
2017. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A leírtak alapján, ez inkább évődésnek tűnik, mint veszekedésnek. Szerintem, sokkal erősenn kapcsolat lehet az övék, mint sokszor azoké, akik egyfolytában "turbékolnak".
2017. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is folyton oltjuk egymást a barátommal. Szerintem ez a szeretet kifejezésének egy módja. A barátaimat is oltom csak egy ilyen szócsata után nem csókolózok vekük:D
2017. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Mi nonstop oltogatjuk egymást a párommal, én beszólok neki hogy béna sánta, ő beszól hogy fogjam be, nő vagyok, nincs jogom megszólalni.

Értelemszerűen egy betűt se gondolunk komolyan ezekből a baromságokért... Tűzbe mennénk egymásért, és nagyon-nagyon jónak tartjuk a kapcsolatunkat :D

2017. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Náluk működőképes, normális. Nem mindenkinél az.
2017. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt mar ilyen kapcsolatom, azota is visszasirom. Nem volt meg annal jobb.
2017. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is csak evodes. Te ki vagy a tortrnetben? Melyikure palyazol?
2017. szept. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!