Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnél fiú osztálytársadda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél fiú osztálytársaddal, ha öngyilkossággal fenyegetne abban az esetben, ha nem teszed meg?

Figyelt kérdés
És tudod, hogy komolyan gondolja.
2010. máj. 26. 15:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én nem vagyok lány, de szerintem (ha te vagy a szenvedő alany) ne tedd meg.

Nyugi! Nem lesz öngyilkos. Ő most direkt arra játszik, hogy félelmet keltsen benned. Azt akarja, hogy azt érezd, rajtad múlik az élete. Az ilyen kis mocskok puszta számításból fenyegetőznek, méghozzá a legaljasabb módon.

Egy ember, aki valóban fontolgatja az öngyilkosságot, az nem így viselkedik.

16/F

2010. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

az elsovel ertek egyet.

az ilyen idiota nem eletre valo

2010. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szard lefele :D

A pokolban majd lesz akit megd....hat.

Vagy aki őt :D

2010. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

igen

14/F

2010. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Biztos hogy nem!inkább rángatsd el dokihoz!
2010. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi? Belehal a szexhiányba? Baromság...Aki tényleg öngyilkos akar lenni az megteszi szó nélkül és nem fenyeget vele! Sztem ne menj bele mert csak kihasznál! Undorító az ilyen ebmer...
2010. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A helyedben adnék neki két istenes nagy pofont, hogy legalább két foga kirepüljön!

Nehogy lefeküdj vele, mert ha ilyesmivel fenyegetőzik (és komolyan gondolja) akkor nem százas az ipse. Ha megteszed neki, akkor később még ennél is tovább fog menni, és nagyon durva dolgokat fog követelni hidd el. Nem fog öngyilkos lenni, ez csak valami szánalmas kísérlet arra hogy szexet csikarjon ki belőled.

2010. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem, dögöljön meg a mocskos b*zi 18/f
2010. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!