Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy chat-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy chat-es srác, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éve beszélgetek egy sráccal, még nem találkoztunk, valahogy fel sem jött, de 2 hónapja nagyon szeretne, mert (szerinte) nagyon megszeretett, nem gondolta volna, hogy megtörténik vele ilyen. Ezzel semmi probléma nem lenne, de én mondtam neki, hogy csak akkor találkozom vele, ha tényleg CSAK baráti alapon, semmi több. Erre úgy felháborodott, mindennek lehordott, hogy minek szédítettem, menjek a jó büdös .....-ba, meg szégyelljem magam, meg fog keresni, és tuti, hogy nem úszom meg.

Mit fenyeget? :O

Tudtam, hogy nem egy félénk srác, de azt álmaimban se gondoltam volna, hogy ennyire erőszakos, ingerlékeny...

Mit csináljak? Nem látom se msn-en, se chat-en, tuti letiltott.

Komolyan megkeres? Tudja a címem, mert küldtünk már egymásnak ajándékot. :-(

Segítsetek, nagyon félek!


2010. máj. 26. 01:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a rendőrség foglalkozna az msn naplóval. Onnan gondolom, hogy van egy ismerősöm, aki a fel akarta használni, de "elküldték", mert azt mondták rá, nem lehet rábizonyítani, hogy ő írta. Azaz nem tudják ki ült a gép előtt. Lehetett gy családtagja, ismerőse, vagy épp aki feltörte a az msnjét.


Mellesleg ennyi idősen lehetnél kicsit elővigyázatosabb, magad miatt is... chaten VIGYÁZNI kell az ismerkedéssel.

Olyannak meg kiadni a lakcímet, akivel nem találkoztál... hát nem tudom. Talán került az ilyenfajta ismerkedéseket!

2010. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!