Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy chat-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy chat-es srác, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éve beszélgetek egy sráccal, még nem találkoztunk, valahogy fel sem jött, de 2 hónapja nagyon szeretne, mert (szerinte) nagyon megszeretett, nem gondolta volna, hogy megtörténik vele ilyen. Ezzel semmi probléma nem lenne, de én mondtam neki, hogy csak akkor találkozom vele, ha tényleg CSAK baráti alapon, semmi több. Erre úgy felháborodott, mindennek lehordott, hogy minek szédítettem, menjek a jó büdös .....-ba, meg szégyelljem magam, meg fog keresni, és tuti, hogy nem úszom meg.

Mit fenyeget? :O

Tudtam, hogy nem egy félénk srác, de azt álmaimban se gondoltam volna, hogy ennyire erőszakos, ingerlékeny...

Mit csináljak? Nem látom se msn-en, se chat-en, tuti letiltott.

Komolyan megkeres? Tudja a címem, mert küldtünk már egymásnak ajándékot. :-(

Segítsetek, nagyon félek!


2010. máj. 26. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt msn-en írt azt a számítógép lementette. HA valós a veszély, a rendőrségtől kérhetsz távoltatási kérelmet, de nem valószínű hogy ennyire kiadnak egyet, de ha a sráchoz bekopog a jard, már beszar az fix. Am menyi idősek vagyok? Mert annak megfelelően mondok tippeket még..


Üdv "A"

2010. máj. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu szólj a szüleidnek.
2010. máj. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jött ma a vihci de nem szakadt a fibci
2010. máj. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 19, a srác 27. Nagyon durvákat írt, egyszerűen ledöbbentem...
2010. máj. 26. 01:42
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
A 27 bőven büntetendő. 19 éves vétlen lány vagy :S Szerintem ments el minden beszélgetést, és mindenképp, ha látod a házatok előtt vagya környéken, azonnal szólj a rendőrségnek. Amennyiben van priusza (Bármi előzetes agresszív megnyilvánulása), lehet hogy a rendőrség foglalkozni fog vele. Egyenlőre sehova ne menj egyedül, este ne nagyon menye el otthonról, és szerezz be egy gázsprét. Abba belegondoltál mi lett volna ha találkoztok? Ha ilyen erőszakos, lehet megerőszakolt volna. Vagy ezen nem gondolkodtál?
2010. máj. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy tudnék neked segíteni. Ehhez küldj egy privát e-mailt.
2010. máj. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán egy városban laktok?
2010. máj. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaj, az msn-es szájhuszár megszólalt... XD

Úristen. Aki msn-en meg cseten ismerkedik, attól nehogy már beijedjél... Hogy a f@szba lenne olyan kemény legény, ha cseten ismerkedik?? XD

2010. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben letiltanám.
2010. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Eddig nem gondolkoztam azon, hogy mi lenne, ha megerőszakolna, mert nem volt ilyen... egyáltalán nem így viselkedett!

90 km van köztünk, szóval nincs a legközelebb szerencsémre, és remélem nem jön el...

Szerintem atttól, hogy valaki chat-en ismerkedni, még nem jelenti azt, hogy ne lenne "kemény"... Ahogy kivettem belőle, nagyon megszeretett, szinte csak én voltam/vagyok neki, senki más, és nem akar elveszíteni, ezért csinálhatta, gondolom én. De nekem nem kell agresszív ember, úgyhogy ennek így kellett történnie.

Köszi, hogy írtatok!

2010. máj. 26. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!