Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bölcsész hallgató lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bölcsész hallgató lányok milyenek?

Figyelt kérdés
személyiségükre lennék kiváncsi
2017. aug. 29. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
szted mind egyforma? csak mert minden egyetemen más és más szakok vannak a bölcsészkarokon. Általánosítani kb lehetetlen.
2017. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Vannak


- idegen nyelvi szakok

- történelem, politológoa

- szociológia, szociális munka, andragógia, pszichológia

- szabad bölcsészet

- magyar


Nem mindegy melyikre jár.

2017. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
1-es. Remélem csak vicceltél. Köztük is megtalálható mindenféle. A hippi csaj, a k...rva, a normális stb stb
2017. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bad G-Sus ***** válasza:
hippiket mondjuk adom
2017. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez pont olyan, mintha megkérdezné valaki, hogy a magyar emberek milyenek? Nem lehet egyféle módon jellemezni egy nagy csoportot, mert az végül csak a töredékére lesz igaz, arra is csak félig. Mondanám, hogy a bölcsészek nagy része nem műszaki beállítottságú, de ez sem lenne igaz, mert (én is bölcsész vagyok) több olyan lánnyal is találkoztam, akik párhuzamosan egy másik egyetem másik karán tanultak. Volt köztük közgazdász, de mérnök is. Úgyhogy erre a kérdésre nem lehet érdemleges választ adni.
2017. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!