Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Mi a velemenyetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mi a velemenyetek a kamionos fiukrol? 27F

Figyelt kérdés
Bejonnek vagy nem ?

2017. aug. 22. 18:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
21%

Műveletlen, primitív, káromkodós bunkók. Szegények már megőrültek a kamionban, azért ordibál meg káromkodik mindegyik, ja és persze azt hiszik, hogy övék a világ, csak mert nagy autót vezetnek. El van szállva magától mindegyik, csak nem tudom mire fel, mert eszük az nincs. Távol tartom magam az ilyen emberektől, jobban szeretem, ha valaki a tudásával és az intelligenciájával hívja fel magára a figyelmet, nem pedig a nagy hangjával.

21L

2017. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok általánosságban nyilatkozni, egy kamionos férfivel randiztam eddig, ő nagyon kedves személyiség, talpraesett, rendes ember. Külsőre is nagyon rendben volt, viszont mégsem vonzódtam hozzá, nem találkoztunk többet.

Magáért a kamionozásért nem vagyok oda, hogy folyton úton kell lenni, napokra ki kell menni külföldre. Biztos aggódnék nonstop a páromért, ha ilyen foglalkozása lenne.


22N

2017. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
Na hogy kapjál értelmes választ is. Nekem sógorom kamionos, nem undorító, nem káromkodik, nem igénytelen és a csajokkal sincs gondja. Az egyetlen, ami miatt én nem biztos, hogy kezdenék kamionossal, az az hogy keveset vannak otthon. Már ugye aki nem csak belföldezik. Sógorom is volt, hogy 2-3 hétig nem volt itthon, rá is ment a kapcsolatuk az akkori barátnőjével. Szóval én jobban igénylem a partnerem közelségét, nem biztos, hogy rendszeresen kibírnék 2-3 heteket távol tőle.
2017. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Még főiskolás éveimben diákmelóztam, és az egyik helyen volt egy szintén diákmunkás csaj. Mesélte, hogy az ő apja kamionozik, és sokat van távol, de igazából pont emiatt jó a szülei házassága, mert egyébként egymás agyára mennének, olyan a természetük. Vannak ilyen párok, akik egyébként szeretik egymást, de kell a távollét is a békességhez, mert olyanok emberileg.


Nincs általános véleményem a kamionosokról, ismerek személyesen többet is, aki kamionozik, kamionozott, munkából többnyire, de haveri körben is akad, emberileg teljesen vegyesek, az egyetlen közös bennük a kamionozás.

2017. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen helyesírással semmi jóra ne számíts! Arra is lusta vagy, hogy elolvasd mit írtál, mielőtt kiírod a kérdést! Igénytelenségre utal!
2017. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Mivel az év 95%-ban nem látnám a páromat.


Kösz, hagyjuk.

2017. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

Szia Kolléga! Nos én nem mesélem el az életemet,sokat hibáztam, a nemzetközizés egy olyan dolog ami számomra legjobb megoldás arra a sok bajra amit magamnak okoztam.

Lebunkóznak lehülyéznek: sokan vagyunk az utakon látok csodákat, gyönyörű szlovák rendszámos Freiglinerből egy igénytelen sofőr száll ki. De ott van Lacika, Ismeretlen Kótai Zoli bácsi ...sok videó blogger kamionos akik adnak magukra.

Lányok mit gondolnak: egy része igénytelen bunkónak tart azt láttad ők őszinték, sok kollégával összejött egy-egy országos ribizli, sőt van,hogy több kollégával is erről mesélnék mert csúf vége lehet. Kamionosról tudják sok pénzt is kereshet. Sok helyen megfordul tud hozni innen ezt onnan azt. Lány levesz pénzzel, barátnőkkel bulizik felszed pasikat éli az életet hazajössz te veled szeretkezik 4napig. Aztán elmész 3hétre 1 hét múlva kollégád kezeli le a lányt őt is leveszi pénzzel ajándékokkal. Azért valljuk be, fiatal lányoknak forr a vérük,ha nem te kezeled le őket akkor más.

Másik buktató...amikor felidegesít: kint vagy 3000kmre rájön a hülyeség, tudod face to face el tudod magyarázni neki de telefonon összevesztek, rád vágja nem veszi fel,éjszaka nem alszol,pia cigi ha nálad nincs a keletis kolléga ad, nappal nem tudsz figyelni agyalsz, lerakón felrakón targoncáson vezeted le a dühöd ő visszavág....

Más eset minden szép minden jó, küldi a szép üzeneteket megintcsak mennél haza hozzá rájössz még 20 nap mire látod...

Kamionozás az egyedülálló embereknek való. Hazamész lemész egy menő helyre bulizol, látják van pénzed lesz neked barátnő is (lehet egy kollégáé aki ép olaszban van) egyéjszakás szex is.

2017. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
79%

Azért úgy rámondani másra hogy retardált, hogy egy mondatot nem tudsz leírni helyesen...nem kicsit gáz.

De válaszolok a kérdésedre is, hogy ne offoljak.


Nem érdekel hogy kamionos-e vagy sem, amíg összefüggően és helyesen tud írni.

Felőlem lehet vezető beosztású is, akkor is a hideg rázna tőle ha nem tudna normálisan leírni egy mondatot.

2017. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Az ekezet nelkuli iras nem egyenlo az irastudatlansaggal , sem avval h nemtudok helyesen irni... de olvass utana az interneten mirol is van szo mielott atmenne kotekedesbe....👍
2017. aug. 23. 04:47
 20/30 A kérdező kommentje:
De ahogy olvasom a vesszo elhelyezsnel egy mondatban te is otthon voltal 😄
2017. aug. 23. 04:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!