Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ha egy lanynak nem tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha egy lanynak nem tul nagy a melle attol meg lehet vonzo szamotokra?

Figyelt kérdés
Meg lehet markolni, B kosaras melltartot hordok. Az eddigi barataim szex kozben nem figyeltek ra oda, nem kenyeztettek es ez nagyon zavart. Ha egy lanynak nincs nagy melle mar nem is noies, szex kozben csak egy deszkakent kezelitek?

2017. aug. 14. 23:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert a gyökereket keresitek akik a melleteket veszik figyelembe és nem a nőt aki attól is nő, ha éppen csak a két binbója látszik.

Ti választjátok ezeket megatoknak. Ti.

2017. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Alap helyzetbe nagy mellre gerjedek, de a zsáneremnek meg kis melle van (Sandra Bullock) ezért mégse tudom azt mondani, hogy nagy vagy kicsi. Én is meg szerintem sok férfi se a méreteket nézi, hanem az összhangot, ellenben némelyik nővel, hogy vonaton tárgyalják ki, hogy neki 20-astól indul a világ. 25F
2017. aug. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ettől lesz vonzó a lány, hogy kicsi a melle! :) nem szeretem a nagy dudákat...
2017. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
Jobban tetszenek a nagyobb mellű nők, nőiesebbek. A kicsi mellűek nem vonzanak.
2017. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora álszentek! Engem meg szoktak bámulni az utcán,viszont mihelyt egy kirakott nagycsöcsűt meglátnak utánafütyülnek szó szerint megbolondulnak! Na hagyjuk máá!!
2017. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hétvégén megismerkedtem egy csinos nővel, jól elbeszélgettünk, és igen megtettszett annak ellenére hogy elég kicsi volt a melle (ruhán keresztül szinte alig látható). Aztán a vége felé mondott valamit a barátjáról... Egy világ omlott össze bennem, azt hittem szingli. Nagyon bejött mert pont ilyen nő lenne az esetem, belsőre visszafogott, külsőre is, kedves, sokmindenben megegyezett a véleményünk... Szóval tökre nem a melle érdekel a nőnek. Hanem ezerszer fontosabb hogy milyen ember!
2017. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem is volt, hogy egy csaj bejött, aztán lesült, hogy valakire hajt.

Külső nekem csak az után tűnt fel, hogy rendbe van miután "megszerettem"

2017. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen vonzó lenne, ha egyébként csinos, arányos, aranyos. :) :) Szeretem az ilyen ciciket. Nem kell nekem D-s cici... :)
2017. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan találsz jelentkezőt, aki vállal kézrátétes mellnagyobbítást. Akár pénzvisszafizetéses garanciával is. :-))

Viccet félretéve szerencsére mindenkinek más jön be. Akár menet közben is változhat az ízlése. Nekem pl fiatalkoromban kifejezetten a nagymellű nők tetszettek, de idővel mind jobban megkedveltem a visszafogottabb idomokat.

2017. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%
Hát sajnálom, de nekem mindig is csak a nagy, természetes mellekkel megáldott lányok/nők tetszettek. A kis melleket kimondottan taszítónak is tartom.
2017. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!