Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a my-vip es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a my-vip es férfikról akik feszítenek? (mármint mutogatják az izmukat. )

Figyelt kérdés
Én is közéjük tartozom és nem tudom miért de köcsögnek érzem magam meg nagy képűnek és úgy érzem, hogy ezt is gondolják rólam szóval összességébe mi a véleményetek az ilyen képekről? légyszi csak nők írjanak
2010. máj. 23. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod.
2010. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én is így gondolom...

17/L

2010. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, nem tudom, hogy az én korosztályom véleményére vagy-e kíváncsi, de szeriintem csak az a gáz, hogyha valaki úgy mutogatja az izmait, hogy igazából csak ők képzelik be, hogy egyáltalán vannak. Akinek van mit, az szerintem nem gáz, nem köcsögség, stb...


18/L:)

2010. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha te is azt érzed,hogy gáz akkor szedd le a vipről. Ne rakj ki ilyet. Rakj normális képeket fel és akkor nem gondolják ezt rólad. Szerintem is gáz különben.

24L

2010. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gáz.
2010. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gáz. az ilyen srácoknak az agyukra kéne gyúrni...
2010. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

na én meg azt hittem, hogy a nőknek fontos az izom:D na mindegy

leveszem

2010. máj. 23. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:

amelyiknek fontos is, az akkor is az ilyen magamutogatásban nem leli örömét, inkább taszítják az ilyen pasik.

nézd, ez olyan, minthogy egy srác sem akarna komolyat olyan lánytól, aki egy szál melltartóban pózol a myvipen, még ha dögös is. vagyis megsunázná, ha lehetne, de nem gondolja róla, hogy ő egy normális csaj...

2010. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból az a myvip egy szánalom,tovább nem is írom...
2010. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? A nagy izom büszkeségre ad okot,mert vagy jó genetikát,vagy hosszú kitartó edzést bizonyít.
2013. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!