Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó a csajoknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a csajoknak hogy webcamen mutogatják magukat?

Figyelt kérdés
PL: egy írnak nekik mindenféle szépet és megkérik hogy mutassák meg magukat, ezt miért? Ennyire vágynak a szexre? Szeretetre?
2010. ápr. 14. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem mutogathatnának mindent amit akarnak:D

de komolyan: mostani csajok egy része aki hajlamos rá elkurvult .Ennyi .Szokj hozzá?

2010. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy pl cserébe semmit sem kapnak , szal nem látják a pasit. NEm a netes lányokra gondolok akiknek ez a szakmája. Hanem az átlegos csajokra.
2010. ápr. 14. 18:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, hát én sem bánnám ha ilyen történne :D
2010. ápr. 14. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy nekik mi a jó, de hogy nekem qrvajó az biztos. :D

Amúgy én is csináltam már, de természetesen én is mutattam ezt azt, volt közös maszti meg ilyesmi. Igazából jó volt nézni is, ahogy csinálta, meg engem is felizgatott, hogy egy vad idegen látott. Persze fejez nem mutatok, de még szobát sem, nehogy felismerjen valaki. :)

Üdv. 25/F

2010. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem nincs kedve valakinek valamit mutatnia??

MSN címem: halpart2010@citromail.hu

mivel fiú vagyok ezért csak lányok írjanak. (nekem nincs webkamom.)

2010. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a nőkben erősebb a megfelelni vágyás. Szeretik tudni, hogy minél több férfinak kellenek, vagyis kellenének. Ez normális esetben elmúlik, de legalább is egészséges mértékűre csökken akkor, ha tartós kapcsolata alakul ki.
2010. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!