Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire számítanak az alábbi tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Nagy mell

Nagy fenék

Szép arc

Intelligencia


Milyen sorrendben?


2017. aug. 4. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Buta legyen mindenképp, egyebekben nem szeretem, ha nagy. Azt szeretem, ha hatalmas.
2017. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az intelligencia számít, vagy inkább azt mondom, zavaró a hiánya. A szép arc is fontos, engem meg lehet fogni vele. A mell és a fenékméret egyáltalán nem számít.
2017. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

-nem lényeg

-formás inkább, mint nagy

-inkább fontos

-nagyon fontos

2017. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem erdekel, hogy nagy vagy kicsi.

2. Egeszseges meretu legyen

3. Szamit a kinezet, de nem kell nagyon szepnek lenni

4. A legfontosabb

2017. aug. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Hát...az a helyzet, hogy ezek majdnem mind külső dolgok. Az intelligencia rendben van, de pl. az őszinteség, nemfelszínesség, nemanyagiasság...ezeket hiányolom.
2017. aug. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Iq

Arc

Iq

Iq

.

.

.

Mell (nekem a kicsi is bejön, sőt jobban szeretem)

Fenék (nem szeretem ezt a manapság divatos latino feneket, így ez annyira nem fontos, hogy hátrány)


A hunorérzék viszont kimaradt, szóval az egyik Iq-t arra használom el.

2017. aug. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy mennyi pasinak nem számít a mellméret, sokszor kifolyik a nyáluk, ha nagymellű csajt látnak.
2017. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Intellektus!!!!

Kerek popsi

Szép lábfejek, talpak, vádlik

Hosszú karok, hosszúkás kézfejek, ápolt körmök.

2017. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:

1.) Szep arc

2.) nagy mell

Ez a ketto fontos.

3.) Intelligencia

Ez olyan nem art ha van kategoria. De nem igazn erdekel ha nincs, mert nem feltetlen az a fontos mennyire van otthon az algebraba, vagy mennyire ismeri Krudyt. Ennel vannak sokkal fontosabb tulajdonsagok is.

4) nagy fenek, mellparti vagyok, nem erdekel a feneke, ne legyen tul nagy, az nekem nem jon be. De amugy hidegen hagy.

2017. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7-es: A férfiak egy részének tetszik a nagy mell, de nem ez a döntő a párválasztásban (már akinek). Márpedig a kérdés az utóbbira vonatkozott, ha jól értem.

Nekem is az intelligencia a legfontosabb, mert nem tudnék egy szép, de buta nővel együtt lenni. Fontos a szép arc, fontosabb, mint a mell vagy fenékméret.

2017. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!