Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20 és 25 év közötti "nőknek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 és 25 év közötti "nőknek" mennyire van igényük a bizalmi alapon működő, komolyabb kapcsolatokra? Vagy inkább jobb nekik a lazább?

Figyelt kérdés

22 éves "ffi"ként nekem ez lenne mindenem. Nagyon vágyom 1 ilyenre de nem tudom megkapni egyszerűen. Vágyom arra, hogy valaki megkérdezze azért néha, hogy hogy érzem magam. Nem azt akarom pénteken hallani, hogy "mit iszunk?... jó akkor megyek a barátnőimmel". Ez nem az én világom, és jóformán ennek az ellentétét nem találom.

Szeretném azt, amikor az arcát simogatom a másiknak, a szemét nézem, nem pedig azt, hogy lesmárolom a francba és markolászom, hogy nesze ez a romantika és oszd be a következő 5 percre. Van egyáltalán olyan fiatal aki velem egy dologra vágyik? Vagy csak én vagyok különc?


2017. júl. 29. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem voltak kalandjaim is, nem bántam meg őket, most viszont komoly kapcsolatban élek, és a barátommal tervezem a jövőmet is. Azt mondjuk nem értem, miért zárja ki egymást egy kapcsolatban a markolászás-smárolás és a romantika? Az a jó, ha mindkettő van, megfelelő arányban. :D Szép is lenne, ha olyan fekete-fehér kapcsolatok léteznének csak, amikben egyik vagy másik közül egyet választhatnék. Unalmasnak tűnik.
2017. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, az a része a 2 ember között történjen. Az más. De van az a verzió amikor oda megy a csinibaba a jólfésült urához, és csak annyit bír vele tenni h markolássza és smárolja. Semmi mást. Ehhez a 2 dologhoz ért csak. És ezt nyilvánosan, amikor nem annyira kíváncsiak rá az emberek. Szerintem sokkal szívmelengetőbb egy homlokpuszi, nyakra 1 csók és ilyesmik. És ez szerintem szalonképesebb is. Nem kirívó. Az egyiket meg tudod csinálni bármelyik tarifán üzletasszonnyal is akár, a másikat csak azzal akit szeretsz.

Legalábbis akiket én eddig láttam, mind ebből állt. Ha ez a nagyon rámenős kapcsolat volt, rövid ideig tartott és nagyon nem volt boldog, meg tipikusan az a 2 ember volt benne akik nagyon nem hűségesek. Aztán ha baj ütött ki köztük, legyintettek, majd lesz másik ilyen. Később pedig sírtak, hogy csak ilyeneket találnak.

2017. júl. 30. 00:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Irigy vagy, de igazad is van. Ez nekem is feltunt, de hat az az o dolguk, van akinek jolesik, barhol csokolozni, ebbol nem csinalnak problemot, de ez az emberek egy kisebb szazaleka, akiknek meg friss a kapcsolatuk es eppen latod oket..
2017. júl. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Minket pont nem szokott érdekelni, hogy másnak a fenékmarkolászással esetleg a lelki világába gázolunk. Lehet elfordulni. Az meg nem a mi dolgunk, hogy őt ez azért zavarja, mert előítéletei vannak (ahogy te azt hiszed, már ismered is a kapcsolatunk milyenségét és végkimenetelét), vagy szimplán irigy, mert neki nem jön össze hasonló.


Nem szoktuk túlzásba vinni a dolgot, de tény, hogy alig 3-4 hetente egyszer tudjuk zárt ajtók mögött jól érezni magunkat, mert ilyenek a körülményeink és a családjaink. Ha én meglátok egy ölelkezős fenékmarkolászást a metrón, inkább elmosolyodok és arra gondolok, hogy szerelmesek. Hadd ne kelljen már idegen emberek véleményével törődniük minden másodpercben, miközben ki tudja, mennyi időt tudnak együtt tölteni. :)

2017. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!