Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm nem szál le a pasimról?

Figyelt kérdés

Folyton hívogatja telefonon. Tegnap este is átjött 23-kor, hogy beszélhetne e vele?

Épp a barátom épp a fürdőben volt de a bnőm persze rá nyitott...

Mit csináljak vele? szüntessem meg a kapcsolatunkat?


2010. máj. 22. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocsika,az (a) betű lemaradt! :-)
2010. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jajjj...voltam ilyen helyzetben..És egy nagy hibád követtem el.. :( Azt mondják h egy barátnő többet ér egy fiúnál..És,szakitottam a barátommal,mert azt gondoltam,hogy nem fog annyira fájni,ha ők ketten összejönnek,mivel hogy én már nem vagyok a sráccal...De arra is gondoltam,hogy a lány,mégse olyan szemét,hogy összejöjjön az ex-emmel..De mégis..

Ebből annyit tanultam,hogy igazi barátnők nem léteznek!Szóval,lehet h durván hangzik,de AKASZD LE A LÁNYT MIELŐTT KÉSŐ LENNE...

2010. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

és te őt a bnődnek nevezed???

szerintem messze van ő attól

2010. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akadt ki azon, hogy a csaj rányitott zuhanyzás közben akkor ott te már fel vagy szarvazva...
2010. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az én barátnöm is ezt csinálja:S

Mintha csak én irtam volna a kérdést.NÉha nagyon kitudok akdni,már azt is felvetette h lehetne-e 3asban.

Gondolod meg,milyen barát az ilyen?

Én is azon vagyok,h eltiltom öket egymástól.Igaz a barátom nem akar töle semmit és nem csalna meg.de ami sok az sok:)

2010. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én bevenném egy hármasba.
2010. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

NÉha nagyon kitudok akdni,már azt is felvetette h lehetne-e 3asban.

Elképzelem mikor elmondtad a barátodnak, hogy ezt mondta a barátnőd. (ebben a pillanatban, magában ordibál, hogy: EEEZ AZZZ MEG LESZ A TRICIKLI)

és folytatod, hogy te azt mondtad neki, hogy "Te hülye kis ribanc" és ekkor a srác fejében síri csönd, tücsök ciripelése hallatszik :D és lebasz téged, persze csak magában.

Én ezt képzelem el, legalább is sok srác fejében ez történne, legalábbis ha mind 2 csaj szépnek mondható :D

2010. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 05-23 10:40

Én legalábbis ezt tenném,de hála nekem nincs olyan bnőm aki ezt megtenné!

20/L

a folytatást elfelejtetted :D "Én legalábbis ezt tenném, de hála nekem nincs olyan bnőm aki ezt megtenné!.......Mert már mind halott!!(gonosz kacaj)"

2010. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!