Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőszak vagy egy lány felelőtl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszak vagy egy lány felelőtlenségének eredménye? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy történetről szeretném kikérni a véleményeteket ami évekkel ezelőtt történt velem de még mindig nem lezárnom magamba.

Gyerekkoromban volt egy társaságunk, több gyerekes család, együtt mentünk mindenfele. Ezen a társaságon belül volt egy kisfiú, szüleim szerint is volt a legjobb barátom. Mindent együtt csináltunk, imádtuk egymást. Aztán ahogy nőttünk kezdett széthullani ez a társaság, költözések, iskola váltás stb. Mi is elköltöztünk messzebbre. A végén már csak néhányukkal tartottuk a kapcsolatot. Volt egy másik srác akivel a szülők maradtak szoros kapcsolatban így vele találkoztam én is gyakrabban és ő mesélt nekem a többiekről, többe közt arról a fiúról akivel ő még egy suliba járt. Én is tudtam hogy a kisfiú akivel homokoztam felnőtt, és hallottam hírét hogy voltak necces ügyei. Ő is mondta hogy a srác nagyon megváltozott, rossz útra tért, pia, drog, rendőrségi ügyek stb. De nekem még mindig úgy élt a fejembe mint az a kisfiú akivel homokoztam. Aztán egy nap felhívott. nagyon megörültem, hisz ő volt a gyerekkori legjobb barátom. Találkozni akart, persze rögtön igent mondtam. És a másik közös barátunk figyelmeztetése ellenére elmentem.

Ami ezután történt, azt most szépítés nélkül írom le, szeretném ha mindenki az őszinte véleményét mondaná el, mert a mostani fejemmel egész máshogy látom a dolgokat, most úgy gondolom én voltam a felelőtlen, de az a kevés ember akivel megosztottam ma is állítják hogy feljelentést kellett volna tennem.

Tehát találkoztunk, tényleg megváltozott, piercing, tetkó stb. De nem nagyon érdekelt, már az utcán elkezdett rám mászni, én rögtön leállítottam hogy nem ezért jöttem, barátom van, hagyjon békén, inkább elmegyek. Ő bocsánatot kért, ne menjek el, azt mondta már régóta szerelmes volt belém stb... de ha nem akarom akkor leáll.

Én naiv kislány hittem neki. Beszélgettünk, sétáltunk, észre sem vettem hogy egy idegen környékre tévedtem, este volt, sötét, hideg. Megint nekem esett, de már erőszakosan, benyúlt a pólóm alá, letolta a gatyáját, ekkor már én is kezdtem megijedni és le is állt. És el akart menni. Megint jött a bocsánat duma, és mondta hogy menjek fel hozzá, ott vannak a szülei, nagyon szeretnének látni. Fogalmam sincs mit gondoltam, de felmentem. A többit már nem részletezném, könyörögtem, sírtam, de nem hagyta abba.

Akkor ezt erőszakként éltem meg, de a mai fejemmel úgy érzem én voltam a hibás, tudtam mit csinálok, és figyelmezettetek is. Mások viszont azt mondják hogy rögtön a rendőrségre kellett volna mennem.

Bár ez most már teljesen mindegy, de szeretném megtudni hogy ti, akik nem ismeretek, elfogulatlanok vagytok, mit gondoltok erről?


2010. máj. 22. 16:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Sőt, ha egy perverz hátulról meglep, az nem erőszak, mert te hajoltál le. Ugyan már.
2010. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
25%

nem jutok szóhoz

te mitgondoltál miután letolta a gatyáját és benyúlt a pólód alá mit fog tenni? farmvilleztek? wowoztok? sakkoztok?

2010. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
5%
ja és low vagy rossz gének
2010. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen naiv voltál, bűncselekmény történt.
2010. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat de nem azért írtam a kérdést hogy itt lehordjanak, és beszólogassanak. Ostoba, naiv voltam igen tudom. Elmúlt, tovább léptem, boldog párkapcsolatban élek, csak kíváncsi voltam mások véleményére, köszönöm hogy elmondtátok de felesleges rosszindulatú válaszokat írni, mert ez már megtörtént, bárcsak visszatudnék menni a múltba, higgyétek el akkor más lenne, de nem tehetem, ellehet ítélni, de sajnos szerintem nem én vagyok az egyetlen naiv kislány akivel ilyen megtörtént, sőt szerintem mostanában egyre gyakoribb hogy ilyenekbe belerángatják a lányokat.
2010. máj. 22. 19:25
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
nem léptél tovább ha továbbléptél volna akk nem kérdeznél rá ,de ezzel semmi probléma nincs
2010. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

hát lényegében a te hibád, mert a második alkalom már elég egyértelmű volt, ezek után ha a lakására hív az már egyértelmű miért, és saját akaratodból mentél fel ami miatt lehettek volna gondok a bíróságon, ergó ha fel is jelented is lehet hogy ezért felmentik..de a lényeg hogy igen megerőszakolt, ha te nem mész bele az aktusba és még védekezel is mégis "megtörténik" az erőszaknak számít.

bocs tudom elég durva voltam, de ne legyél ilyen felelőtlen.

2010. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ó jaj szegééény lányok. Hát igen így jár aki azt hiszi hogy okosnak és bölcsnek csak egy bizonyos kor fölött lehet lenni... :)
2010. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A butaságáról nem tehet az ember.
2010. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!