Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőszak vagy egy lány felelőtl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszak vagy egy lány felelőtlenségének eredménye? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy történetről szeretném kikérni a véleményeteket ami évekkel ezelőtt történt velem de még mindig nem lezárnom magamba.

Gyerekkoromban volt egy társaságunk, több gyerekes család, együtt mentünk mindenfele. Ezen a társaságon belül volt egy kisfiú, szüleim szerint is volt a legjobb barátom. Mindent együtt csináltunk, imádtuk egymást. Aztán ahogy nőttünk kezdett széthullani ez a társaság, költözések, iskola váltás stb. Mi is elköltöztünk messzebbre. A végén már csak néhányukkal tartottuk a kapcsolatot. Volt egy másik srác akivel a szülők maradtak szoros kapcsolatban így vele találkoztam én is gyakrabban és ő mesélt nekem a többiekről, többe közt arról a fiúról akivel ő még egy suliba járt. Én is tudtam hogy a kisfiú akivel homokoztam felnőtt, és hallottam hírét hogy voltak necces ügyei. Ő is mondta hogy a srác nagyon megváltozott, rossz útra tért, pia, drog, rendőrségi ügyek stb. De nekem még mindig úgy élt a fejembe mint az a kisfiú akivel homokoztam. Aztán egy nap felhívott. nagyon megörültem, hisz ő volt a gyerekkori legjobb barátom. Találkozni akart, persze rögtön igent mondtam. És a másik közös barátunk figyelmeztetése ellenére elmentem.

Ami ezután történt, azt most szépítés nélkül írom le, szeretném ha mindenki az őszinte véleményét mondaná el, mert a mostani fejemmel egész máshogy látom a dolgokat, most úgy gondolom én voltam a felelőtlen, de az a kevés ember akivel megosztottam ma is állítják hogy feljelentést kellett volna tennem.

Tehát találkoztunk, tényleg megváltozott, piercing, tetkó stb. De nem nagyon érdekelt, már az utcán elkezdett rám mászni, én rögtön leállítottam hogy nem ezért jöttem, barátom van, hagyjon békén, inkább elmegyek. Ő bocsánatot kért, ne menjek el, azt mondta már régóta szerelmes volt belém stb... de ha nem akarom akkor leáll.

Én naiv kislány hittem neki. Beszélgettünk, sétáltunk, észre sem vettem hogy egy idegen környékre tévedtem, este volt, sötét, hideg. Megint nekem esett, de már erőszakosan, benyúlt a pólóm alá, letolta a gatyáját, ekkor már én is kezdtem megijedni és le is állt. És el akart menni. Megint jött a bocsánat duma, és mondta hogy menjek fel hozzá, ott vannak a szülei, nagyon szeretnének látni. Fogalmam sincs mit gondoltam, de felmentem. A többit már nem részletezném, könyörögtem, sírtam, de nem hagyta abba.

Akkor ezt erőszakként éltem meg, de a mai fejemmel úgy érzem én voltam a hibás, tudtam mit csinálok, és figyelmezettetek is. Mások viszont azt mondják hogy rögtön a rendőrségre kellett volna mennem.

Bár ez most már teljesen mindegy, de szeretném megtudni hogy ti, akik nem ismeretek, elfogulatlanok vagytok, mit gondoltok erről?


2010. máj. 22. 16:54
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
17 voltam, és nem hiszem hogy kíváncsi voltam, akkor már fix kapcsolatban voltam. Nem tudom megmondani nektek mi járt a fejembe, azt hiszem csak egyszerűen nem fogtam fel hogy már nem az a kisfiú.
2010. máj. 22. 17:06
 12/39 anonim ***** válasza:
89%

Én azt, hogy nem jelentette fel, nem írnám a naivsága számlájára, mert nagyon sokan nem merik feljelenteni. Ez egy teljesen "normális" reakció. Csak nagyon kis % mer elmenni a rendőrségre erőszak után...

17:03 vagyok

2010. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

én tényleg csak azt nem értem miért nem jelentetted fel...

simán megtette egy gyerekkori barátjával, hány nő életét tehette tönkre azóta...

2010. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függetlenül, hogy felmentél a lakására még lecsuknák, mivel nem du*gni mentél oda. Nem kellene ennyire megbízni az emberekben... főleg, ha már figyelmeztettek is rá. Gondolom tanultál belőle.
2010. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

"A többit már nem részletezném, könyörögtem, sírtam, de nem hagyta abba."


Most akkor megerőszakolt nem?

2010. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
62%
szerintem se egészen erőszak volt:S tudtál volna védekezni?túl sok a volna..naív voltál annyi szent:S:S és benne volt a pakliba h a lakásban is rámászik,csak nem vettél róla tudomást...nagy dilemma,én nem tudom eldönteni.Ha most nem erőszakként éled meg,akkor nem volt az!...
2010. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Tanultam az biztos. Természetesen akkor körülrágtuk a feljelentés kérdést. Akivel később megosztottam a történteket rögtön elvitt orvoshoz, és elmondta hogy mindenképp fel kell jelenteni mert mással is megteheti. Csak hogy én úgy gondoltam hogy más nem lett ilyen hülye hogy felmegy. magamnak kerestem a bajt, erre nincs mentség, a rendőrök se tudtak volna semmit tenni, hisz saját akaratomból mentem fel.
2010. máj. 22. 17:13
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor megerőszakolt? Mert ezért feljelenthetted volna.
2010. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus reakció, hogy magadat okolod...

Buta voltál, de az ő tettére egyszerűen nincs mentség.

És de, lehet más is ilyen buta mint te.

2010. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd az emberrablást az erőszakkal! Ha nem mentél volna fel a lakására magadtól, akkor az emberrablás lett volna, ha erőszakkal visz oda. Így "csak" erőszak volt, hisz önszántadból mentél, viszont a szexbe nem egyeztél bele. Szóval feljelenthetted volna!
2010. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!