Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők megalázást és kihasználá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők megalázást és kihasználást miért nem veszik észre?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sok értelmes nő (nem tini) egyszerűen hagyja magát megalázni és kihasználni? Csak a testük kell az úgymond párjuknak, na meg ha együtt élnek a kényelem (főtt étel, mosott ruha). Annyi jele van az ilyesminek, ezek a nők vakok, süketek?
2017. júl. 2. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
#9 Ha szerinted nincs ilyen a világon, sőt, ebben az országban, akkor elég rózsaszín ködben élsz. Ha valaki arról beszél, hogy egy nőt megaláznak és kihasználnak egy kapcsolatban, de ennek ellenére nem akar kilépni, akkor igenis fennáll ennek a lehetősége. Ahogy annak is, hogy valaki valami rejtélyes okból kívülről ítélkezik egy amúgy messze nem ennyire egészségtelen kapcsolatról, "kihasználást" és "megalázást" emleget ott is, ahol nincs. Szerintem ezekkel a szavakkal nem kéne ennyire dobálózni, majd lehülyézni, aki ilyen helyzetben van...
2017. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
#11: Nem írtam azt, hogy nincs ilyen és nem élek rózsaszín ködbe. A legtöbb ilyen kapcsolatban tényleg annyiról van szó, hogy egy helyes pofi miatt önként ugrik a nő, hogy használják ki. Eddig egy olyan kapcsolatot sem láttam még, ahol a nőnek valóban lenne problémája, de rengeteg olyat, amikor a nő egyszerűen buta ösztönlényként viselkedett. És mi történt? A lány összes barátnője előhozta, hogy szegény áldozatnak milyen rossz és gonosz srác lemert vele feküdni és meghívta őt kajálni, amikor ezt a nő önként csinálta. Ha valaki odajön hozzám az utcán, hogy ad 1000 forintot, elfogadom. Ettől nem leszek se manipulatív, se rossz ember.
2017. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

#12 Azért van aközött különbség, hogy valakit megaláznak és kihasználnak, vagy hogy valami ellenszolgáltatásért (pénz, ajándék, stb.) együttmarad akkor is valakivel, ha ott igazából nem is dúl a szerelem, csak egy máz az egész, vagy csak magát is becsapja, hogy vannak érzelmek abban a kapcsolatban.


#13 Kicsit mintha kiforgattad volna a történetet, hogy nevetségessé tedd a nőt, nem?

2017. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1. Lehet családi minta, ezt szokta meg, ezt ismeri, nem látott jobbat.

2. Lehet bántalmazó kapcsolat, amiből nem mindig könnyű kilépni.

3. Lehet az ilyenben benne maradó nő kapcsolatfüggő.

4. Lehet, hogy csak egy rossz pillanatot láttál, de egyébként nem ilyen az egész kapcsolat.

2017. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezt láttam otthon. Anyum több, mint tíz évig élt az önző alkoholista apámmal, mert ő is önző volt. Huszonéves koromig nem is ismerkedtem, teljesen bazárkóztam. Aztán megismertem a mostani barátomat, aki bár megveti az alkoholt és sok szempontból rendes ember, engem sokszor semmibe vesz és lesz@rja az igényeimet, mert csak az övé számít. Hiába hordoztam a tenyeremen (ami szerintem egy normális kapcsolatban oda-vissza kéne,hogy működjön), nem érdeklem igazán. A szívem megszakad, ha arra gondolok, hogy szakítanom kell vele (és nem azért mert félek az egyedülléttől), hanem mert ha valakit megszeretek, ragaszkodom hozzá és egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy nem ő életem párja és kezdhetem elölről felépíteni az önbizalmamat. Sokan nem veszik figyelembe a pszichológiai és szociális tényezőket, a családi hátteret/mintát. Csak hőbörögnek és lenézik ezeket az embereket null empátia nélkül, mert közük nem volt soha hasonló élethelyzethez. Mindenkinek meg van a saját gondja, baja, amit mások nem feltétlenül tudnak átélni, de azért megértéssel is fordulhatnánk egymás felé és ne az legyen az első, hogy leszóljuk egymást.
2017. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Kicsit mintha kiforgattad volna a történetet, hogy nevetségessé tedd a nőt, nem?"


Ez a profilja a srácnak. Az önéletrajzában különleges képességként kéne feltüntetnie.

2017. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%
Mert buták az ilyenek, mint egy marék föld.
2017. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
A sztori nem lett kiforgatva, egyese emberek ilyenek. A gyk külön vicces hely ilyen szempontból, mert általában a nőkről írt bárminemű negatív hozzászólásokat kőkeményen lepontozzák, míg ugyanezeket a férfiakról fel.
2017. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A nők többsége sokkal odaadóbb egy kapcsolaton belül, sokkal alárendeltebbek lesznek a párjukkal, és önmagukkal szemben is.

És ugyanezt elvárják a férfiaktól is cserébe, ők(mi) viszont egész másképp vagyunk agyilag berendezkedve, én valamennyi páromat nagyon szerettem, de észrevettem, volt olyan párom is, aki csak azt viselte el, ha ő szerethet engem.

Ha ugyanúgy viszontszerettem, akkor papucsnak nézett, férfiatlannak.

Rendkívül különbözőek tudnak lenni a nők, bár gondolom a férfiak is, sok kapcsolat működik alá/fölé rendelt szerepekkel.

És rengeteg minden ebbe beleszól, főleg ebben a nyavalyás, pénzhajhász országban.

2017. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18-as válaszomat ismét kőkeményen igazoltátok, frusztrált lepontozók. Köszi! :D
2017. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!