Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha nagyon bejön egy lány, de már van barátja?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kell olyannal foglalkozni, aki foglalt? Annyi szingli csaj szaladgál, miért nem velük foglalkozol?

Tudom, a tiltott gyümölcs a legédesebb, de gondolj bele, te mit éreznél, ha a csajodat el akarná szedni egy hozzád hasonló egyén?

2017. júl. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, vagy is férje volt. Na de mivel kellett nekem, fogtam és vittem:) Nem értem a kérdésed.
2017. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, akit ez nem zavar és nyomul...én nem ez a kategória vagyok, kapcsolatban lévő nőkkel sosem kezdek, még akkor sem, ha nagyon tetszik...ez így korrekt szerintem.
2017. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyom. Ha összejönne velem az egyrészt azért lenne, mert belexartam a kapcsolatukba, másfelől ugyan ezt eljátszhatná velem is. Nincs ennek értelme, csak időpocsékolás, tovább kell lépni.

30/f

2017. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak ezt!!....

Neked az jol esne ha valaki ra startolna a baratnödre??!!

Igen ⚖ Nem?

Biztos nem tennem.

2017. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!