Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen eloiteletek alapjan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eloiteletek alapjan van rossznak titulalva a 10+ korkulonbseg kamaszkorban?

Figyelt kérdés

Teljesen random dolog. Adott egy pasi. 3 evig volt baratnoje kozepsuliban, de vele is ugy jottek ossze hogy epp mindketten melyponton voltak es tamaszkent tekintettek a masikra. A csaj hiszterikus volt es undorito, elegedetlen, a pasi meg megszerette hogy van mellette valaki. Szenvedesek utan szakitottak, de a pasi mrg mindig szerette. Kesobb rajott hogy csak naivsag volt, 10 evvel utana nem is erti miert volt vele annyit egyutt. Bulizott, de sosem csajozott, nala probalkoztak inkabb. Ot nem erdekelte, undorodott toluk, mert az elso megpecsetelte a dolgokat, meg kozepsuliban amugy is mindig csak lelki szemetes volt, ismerte a lanyokat. Tehat akik probalkoztak nala mindegyik igert mindent, ugytettek mintha torodnenek vele, majd osszejottek massal. Vegul feladta, sot el is utasitotta a noket, es egyszer komolyan elgondolkozott hogy meleg lesz. Ezt vegul elvetette. Egyebkent egy okos, ertelmes, tanult es intelligens ferfi, egyetemre jart, informatikus. De o mindig a komolyat kereste, monogam tipus. Mikor mar egy eve senki sem volt, egyszer csak betoppant az eletebe egy 15 eves lany. A lanyrol annyit, hogy kicsit elvont, megis szeleburdi, bohokas, elvezi az eletet, eszreveszi a kis szep dolgokat az eletben. Intelligens, es bar sok fiuval kavart, o is csak a komolyat kereste (mint a korabeli lanyok), de senkiben nem talalta meg. A ferfit latasbol ismerte es bar mindig is erdeklodott iranta, semmi kapcsolatban nem voltak. Egy veletlen (vagy epp nem az) folytan megismerkedtek. A lany mindig is kezdemenyezo tipus volt, elvezte hogy neki kell megszerezni a pasit. A pasi nem is tudta egy ideig hogy a lany mit akar, majd rajott. A korkulonbseg egyikuket sem zavarta, nagyon jol megvoltak, a lany kihuzta a ferfit a sotetsegbol, megtanitotta bizni a nokben (illetve csak a lanyban bizik, minden mas not az edesanyjan kivul ugyanolyannak lat). A lany megkapta a szerelmet es a biztonsagot amit eddig keresett. 3 het rengeteg beszelgetes utan megtortent az elso csok. Osszejottek, bar mindkettejuknek fura volt, mert a lanynak is keves kapcsolata volt. A testiseg az ismerkedesi idoszak alatt elegge keves volt, alig ertek egymashoz, csak beszelgettek. A ferfi teljesen elcsavarta a lany fejet a titokzatossagaval, es hogy ugy erezte nincsenek titkai a ferfi elott. A ferfi beleszerett a lany kedvessegebe es eletvidamsagaba. Gyorsan haladtak a testiseg teren masfel honap jaras utan lefekudtek. Lanynak elso, ferfinek masodik. A bizalom hatalmas koztuk, tisztelik egymast, es szerelmesek. Immaron 5. eve. A ferfi segitette kibontakozni, atsegiteni a rossz idoszakokon a kamaszkorban, es egy eros no lett belole.

Szerintetek, tenyleg ilyen rossz lenne ez? Ha szellemileg es erzelmileg egy szinten vannak, miert ne? Az mas ha a pasi kangorcsos es mas nem veszi komolyan a korosztalyabsn csak 14 eves kislanyok akik azt se tudjak hol vannak.

Nektek mi a velemenyetek errol az egesz temarol? Valoban csak ket szelsoseges eset van?



2017. jún. 30. 23:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent en a lany vagyok :)
2017. júl. 2. 13:38
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 Akkor annyit, hogy nem véletlen, hogy a pasinak nincs szerencséje a felnőtt nőknél. Egy normalis felnőtt semmilyen esetben nem tekint párjaként egy 15 évesre, és ezt majd te is meglátod, ha abban a korban leszel, mint ő. Nyilvan nem vagyok sem az anyád, se senkid, hogy tanácsokat osztogassak, de így csak egy defektes, nőgyűlölő felnőtt férfira vesztegeted a fiatalságodat.
2017. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Minden lány őt akarta, hitegették, aztán összejöttek mással.
2017. júl. 2. 18:33
 14/14 anonim ***** válasza:

Az iskolatáskás tizenéves kislány, aki éppen csak kezd ráébredni a nőiességére, hogy a férfiakban tud vonzamlamat kelteni, rámozdult egy felnőtt férfira, aki sajnálatos módon egy lelki nyomorék így esze ágában nem volt észnél lenni és leállítani a kislányt, hogy "hellóka, máson próbálgasd a szexepiled".


Egészséges, tisztességes férfi nemet mond, ha egy ilyen kislány elkezd illegni-billegni előtte. Mert cska elvenni tudna tőle. Buta kis tinilányok mindent bevállalnak, mindenre készek, hogy felnőttesebbnek tűnjenek, akármit megcsinálnak, ha csaréba megkaphatják a jelzőt, hogy "te érettebb vagy"

Lófüttyöt.


Én is voltam 15 meg 21 éves. Mai ésszel belátom, h egyáltalán nem voltam érett még 21 évesen sem, pedig hát én is azt gondoltam magamról, h én aztán milyen érett vagyok.


A pasi, akivel vagy, durván kihasznál, mert egy nyomorék, aki normális nőt nem tud összeszedni a korosztályában. Állt a bré, jöttél te és volt olyan szemét, h elfogadta, mait felkínáltál.


Majd ha idősebb leszel és tényleg érett, gyűlölni fogod őt ezért és óvni fogd a lányod az ilyenektől. Mert akkor már tisztán fogod látni, hogy mi történt.

2017. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!